Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen utálatos velem?

Miért ilyen utálatos velem?

Figyelt kérdés

Hosszú évekről van szó. Anyukámmal nincs jó viszonyom. Ez odáig nyúl vissza, hogy volt egy nevelőfaterom aki több éven át próbált molesztálni és nem tudtam bebizonyítani, mert anyám nem hitt nekem, mert gyerek voltam, a nevelőfaterom persze letagadta és ez ment körülbelül 5 éven át. Folyamat mondogatta, hogy én hazudok, ha nem tetszik itt elküld apámhoz, hogy éljek ott (apám nem kíváncsi rám nem láttam már 12 éve körülbelül). Aztán nagyon nagy nehezen bebizonyítottam, hogy nevelőfaterom miket csinál, hangfelvételre vettem, hogy milyen szavakkal illet és megmutattam neki és kirakta őt. Eltelt pár hónap azt hittem minden jó lesz. Elkezdett kritizálni, hogy én miért nem vagyok olyan mint a testvéreim, mint a nővérem, hogy 15 évesen már főzött... de amikor odaálltam, hogy na megcsinálom elküldött, hogy jajj mit akarok én úgyse sikerül...miért nem vagyok olyan mint a bátyám aki anyagilag támogatja, mikor zsebpénzt se kapok... Mindig, hogy semmit se csinálok, holott mindent kitakarítok amit kell, a suliban 4es 5ös tanuló vagyok, nem járok bulizni, nem dohányzom, nem iszok alkoholt semmit se csinálok. Van egy barátom lassan 2 éve és benyögi nemrégiben, hogy ugyse leszünk együtt sokáig mert én eltaszítom magamtól, holott nagyon jól megvagyunk egymással. Mindig mondja, hogy minek alszunk itt miért csak itt alszunk, de a barátoméknál nincs rá lehetőség. De a barátom szemébe meg nyal mindig és már a barátom is észrevette. Egy konkrét példa, hogy sütit sütött és engem beküldött a szobába h ne legyek láb alatt, de a barátomat kihivja, hogy kóstolja meg a sütijét stb. Már a barátom érzi magát kínosan.

Mindig azt mondja, hogy költözzek át hozzájuk ugyis jobban szeretem az ő anyukáját meg stb. Egyszerűen kiborít már és nem tudom mi tévő legyek, megbeszélni nem lehet ezt már.:( annyiszor próbáltam mindig az van h őt nem érdekli, vagy miért nem vagyok olyan mint a többi testvérem... Meg amikor rossz szituáció van rajtam tölti le, megver, elküld otthonról, leolt h nincsenek barátaim és nem is lesznek... nem tudom mi tévő legyek.:(

negatív kommentelők kíméljenek .:(

17/L


2015. máj. 25. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom, régóta egyedül nevel benneteket, és belefáradt. Azt, hogy a te molesztálásod miatt ment szét egy párkapcsolata, valószínűleg úgy élte meg (nem tudatosan, érzelmileg), hogy te okoztad a bajt.


Nagyon rosszul reagál ezekre a dolgokra, jó lenne, ha valaki, pl. a testvéreid melléd állnának, és beszélnének vele. Kérd meg őket, hogy segítsenek! Barátodékhoz költözni azért nem jó ötlet, mert mint írod, ott aludni sincs lehetőségetek, és egész más csak egy-két órára találkozni valakivel (pl. barátod édesanyjával), mint vele lakni, pláne, ha szűkös a hely, és téged el is kell tartani. 18 éves korodig amúgy se mehetnél a szüleid beleegyezése nélkül.

2015. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen ezt én is tudom, igazából nem is akarom, hogy majdnem egy idegen tartson el engem.


testvéreim nem állnak ki mellettem, mert nincsenek itt nem látják ezt az egészet és nem tudnak igazságot tenni.:/ nővérem még csak csak nekem hisz de a bátyám teljesen anyának...

2015. máj. 25. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!