Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy elmehessek diszkóba?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még mindig nem engednek el.
2015. máj. 26. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy. Csak menj el.
2015. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Sehogy...

18 alatt engem se engedtek sehova se. Nem vagy ezekkel egyedül.

2015. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Próbálj velük kompromisszumot kötni. Ha tudod, mi az oka annak, hogy nem engednek el, tudsz változtatni a körülményeken, hátha akkor megengedik. Példák, hogy értsd: ha nagyon féltenek, akkor menj olyan ismerősökkel, akikről tudják, hogy megbízhatóak, akik végig veled lesznek és vigyáznak rád. Ha nem akarják, hogy éjszaka egyedül menj haza, akkor kérd meg őket, hogy menjenek érted egy bizonyos időpontban, vagy kísérjen haza valaki, esetleg aludj egy barátnődnél.
2015. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

első ezt te se gondolhatod komolyan...

kérdező, először azt kéne tudni miért nem engednek el. ha azért mert már eljátszottad a bizalmuk valami miatt, akkor igyekezz, próbáld rendbehozni. ha azért nem mert vaskalaposak, akkor meg bármit csinálsz akkor se engednek el,

2015. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Beszéld meg velük, hogy pl. megadott időközönként sms-t írsz, jöjjenek érted kocsival, ha ez megnyugtatja őket és hasonlók, tehát hagyj nekik is beleszólást, ne csak azt mondd, hogy diszkóba akarok menni, illetve jó ha azt is kifejted, hogy miért akarsz menni, pl. az összes barátod ott van, szeretnél te is társasági életet élni, kikapcsolódni. Szerintem is 17 évesen már nyugodtan le lehet menni egy szórakozóhelyre, feltéve ha beengednek, mert nem biztos, hogy a törvény is úgy gondolkodik ahogyan én.
2015. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Hív magaddal pár barátodat és ugy kevésbé fog félni hogy valami bajod esik.
2015. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Én annó a csillagokat is megígértem, hogy lehozom az égről :D

A lényeg, hogy először este 9-10-re apu vitt és éjfélre jött értem, majd egyre tovább és mikor megkaptam a jogsim, már 4-5- ig is elvoltam.

2015. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy! Há há há! :D
2015. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!