Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a 18 éves...

Ti megengednétek a 18 éves lányotoknak, hogy összeköltözzön a 23 éves barátjával?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 13:13
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/232 anonim ***** válasza:
78%
Akik azt mondják, költözz nyugodtan, azoktól kérdezném: 6 hónap után ti tényleg bíztok valakiben annyira, hogy mindent feladva mentek utána? Egy vas nélkül, munka nélkül, támasz nélkül? Tényleg ekkora a bizalom? Még felnőtt nőként is félnék így kiszolgáltatni magam egy idegen városban egy vas nélkül, nemhogy tinikapcsolatban! Nincs benned félelemérzet? Ennyire rózsaszín a köd?
2015. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/232 anonim ***** válasza:
23%
108 Igen lakása volt, de jövedelme nem, eleinte anyám tartotta el, utána pedig a barátnője.
2015. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/232 anonim ***** válasza:
59%
111 Miért mégis mi történhetne? A szülei 100 km-re laknak. Ha szakítanak felül a vonatra és egy óra múlva a szüleinél van.
2015. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/232 A kérdező kommentje:
pesten ahol pàrom lakik,tudnék munkàt szerezni. Mit tegyek?keressek munkàt és ha van,költözzek pâromhoz? nem ezen van a lènyeg. Hanem azon, hogy ha igy lenne,akkor sem "engednék" anyàmék,hogy elmenjek. Ezt értsétek màr meg.
2015. máj. 26. 14:57
 115/232 anonim ***** válasza:
65%

113: és majd vidáman beköszön hogy hello?

én biztos kidobrám mint macskát, ha annyira felnőttkedni akar!

2015. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/232 anonim ***** válasza:
74%
Persze, ő, aki menekül majd utána hazamegy? Én inkább azt jósolom, hogy marad a szar kapcsolatban is, csakhogy ne kelljen visszamennie és hallgatnia azt, hogy "én megmondtam". Ez így élet?
2015. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/232 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, az egy dolog, hogy a párod felajánlotta. A szándék megvan. De erre neked azt kellett volna felelned, hogy nem, majd én állom a saját részem.


Tényleg nincs benned egy kicsi hang, aki szégyelli magát? Ha engem a szüleimen kívül bárki eltartott volna, annyira megalázva éreztem volna magam. Nem teljes embernek.


Benned nincs semmi ilyen érzés? Szerinted normális, hogy a semmiért cserébe elpazarolja rád a pénzét egy fiatal srác?


Én kívánom neked, hogy jöjjön be az élet, de eszméletlen naiv vagy, ha nem készülsz fel a legrosszabbra.

2015. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/232 anonim ***** válasza:
80%
Jah, hogy nem engednek? Ezen van a hangsúly? Most akkor felnőtt vagy, vagy nem? Ha én költözni akarnék (ilyen heylzetben kizárt, de tegyük fel), akkor mennék, akkor is, ha itt százan mondják, hogy ne és a szüleim "nem engedik". De ez én vagyok. Ettől még beszélgetni lehet arról, hogy hülyeség.
2015. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/232 anonim ***** válasza:
65%
115 Ah, de jó szülő lehetsz, ha jól emlékszem én legalább háromszor költöztem haza anyámhoz, fel sem merült, hogy ne mehetnék haza. Normális családoknál ez így szokás. Vagy legalább filmeket nem szoktál nézni, azokban is ha szakítás van, a főszereplő sírva hívja anyucit, hogy akkor most csomagol és hazamegy. És sose mondják neki azt, hogy: "ide te nem jössz, mert elköltöztél albérletbe a pasiddal és én nem fogadlak vissza". Mekkora baromság már ez!
2015. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/232 anonim ***** válasza:
28%
#111 "Akik azt mondják, költözz nyugodtan, azoktól kérdezném: 6 hónap után ti tényleg bíztok valakiben annyira, hogy mindent feladva mentek utána?"- a szüleimhez képest? Egy három ÓRÁS kapcsolatban is... tudod, egyfelől az ember a párját önmaga választja, a szüleit meg nem - másfelől ennyire bízok az emberismeretemben is...
2015. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!