Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ennyire nehezen dolgozza ezt...

Ennyire nehezen dolgozza ezt fel édesanyám, vagy miért fogadja így?

Figyelt kérdés

Tinikorom előtti időszakban apám és a család között nagyon megromlott a kapcsolat, apám alkoholista lett, eltaszitott magától, rengeteg veszekedtek anyuval , majd hamarosan meghalt apám. Az apám sírjához én sose megyek már ki egy ideje mert utálom őt , ja és pánikbeteg is lettem az elmult években.


Ez a helyzet évekig tartott és ezzel kb. egyidőben apakomplexus alakult ki bennem. Lázadó tiniként metál és rock zenéket hallgattam, a kedvenc énekesem pedig egy ötvenes pasi akinek a poszterjaival tele aggattam a szobámat akkoriban és nagy hangerővel hallgattam a zenéit. Anya picit furcsának tartotta ezt a nagy rajongást ezért az énekesért meg hát úgy egyeltalán azt se szerette hogy metál, rock zenéket hallgatok.


Nem látott soha korombeli fiúkkal, mivel az idősebb férfiakkal kezdtem ki. (41-60 év közöttiekkel) De mindent ami történt igyekeztem titokban tartani előtte. Egy nap mégis kiderült az hogy egy negyven feletti pasival több mint barátok vagyunk.

Az egész témáról Nem kérdez, nem kérdezi miért ennyi idős férfiak tetszenek. Nagyon csendes, nem kérdezi, hogy miért érzek így, meg a magánéletemről se kérdez, szinte csak épp hogy valamit.


Ez miért van igy? Fél megkérdezni hogy miért az idősebb pasik tetszenek? Vagy miért lenne egy ilyen helyzetben egy anya ennyire néma? Vagy nem akarja tudni hogy miért, mivel nehezen érti meg? 23 éves leszek hamarosan.



2015. máj. 27. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért gond ez neked? Ha beleszólna az jobb lenne? Azt szeretnéd ha lebeszélne róla?

Szerintem itt nem feldolgozásról, vagy bármi ilyasmiről van szó, 23 éves vagy és anyád elfogadja a döntéseidet, hagyja, hogy éld a saját életed.

2015. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

A választ nem tudom, de 40+ os privi cúnami IN-DUL!!!!


:D

2015. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát jobb ha nem szol bele, nyilván. De az ilyen dolgokat a legtöbb szülő furcsának tartja.... És azért furcsa ez a némaság
2015. máj. 27. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért zavar téged, mert nem vagy biztos magadban és szívesen megbeszélnéd vele.

De ez rajtad múlik, üljetek le és beszéljetek róla.

Nemcsak ő hozhat fel egy témát egy beszélgetésben, hanem te is.

2015. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

23 évesen ha van egy 40es barátod, az még nem jelenti feltétlenül, hogy az apukádat keresed benne.

ennyi erővel nagyon sok emberre rálehetne húzni az apakomplexust, hiszen rengeteg az elvált/csonka család, vagy ahol együttél a gyerek az apjával, de nagyon rossz a viszony.

most ezzel nem azt mondom, hogy nem az apukád miatt van idősebb barátod.

de gondolom anyukád ezt gondolja, ezért lett furcsa.

2015. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 év fölött én se kérdezgettem a csemetéimet. Tudták, hogy bármikor kész vagyok tanácsot adni, de ezt nem kéretlenül fogom tenni.
2015. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!