Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám már többször is mondta...

Anyám már többször is mondta hogy takarodjak el a házból, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az agyamra megy az anyám. Körülbelül 10éves korom óta úgy érzem csak arra vagyok jó hogy helyette megcsináljak mindent. Nincs bejelentett munkája csak újságot hord( amit persze én csomagolok be és viszek ki a húgommal). A pénz persze ugyan úgy az anyámé de ez nem is érdekelne akkor ha itthon legalább csinálna valamit, de nem, itthon is nekem kell takarítani mosogatni miközben ő vagy alszik vagy facebookozik. És ha én olyat merek mondani hogy nincs kedvem kivinni az újságot akkor ordibál hogy akkor takarodjak el a házból és tartsam el magamat. De nem akarom itt hagyni vele a húgomat, apám persze nem tesz ez ellen semmit mert nálunk "anya hordja a gatyát". Már a kapcsolatomra is rámegy az anyám(másfél éve vagyok együtt a barátommal). Anyám mindig hisztizik hogy sose vagyok itthon pedig ez nem igaz. Ugyan ugy kiviszem az újságot. Ma éppen menni akartam a barátomhoz erre ő elvette a bérletem és ordítozott velem hogy vigyem a cuccaim is és "többet ne merjem hazatolni a pofám". Mit tegyek??
2015. máj. 27. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
én se értem, miért nem jelentetted még be a megfelelő szerveknél, hogy anyád kihasznál titeket.. érthetetlen
2015. máj. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!