Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért én vagyok a rossz?

Miért én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Öt éve váltak el a szüleim, én anyát választottam. Két hónapja összejött egy másik férfival. A pasi valami oknál fogva egyszerűen nem tud elviselni, hol a ruhámra hol a hajamra, hol másra tesz megjegyzést. Amikor volt a jó idő, kifeküdtem bikiniben napozni, erre elkezdett velem ordibálni, hogy mit képzelek magamról, mi az hogy mutogatom a s.gg.m a szomszédoknak (megsúgom: olyan bikinim van, mint egy francia bugyi, olyan kis száras), mikor közöltem vele, hogy semmi köze hozzá és hagyjon békén, anyám is nekem esett, hogy ne legyek szemtelen és hogy szégyelljem magam amiért így beszélek egy felnőtt emberrel.

2015. máj. 29. 06:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a rossz. Anyád állította ki a saját szegénységi bizonyítványát azzal,hogy neki ilyen "férfi" kell.
2015. máj. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szerencsére szeptemberben megyek el itthonról.
2015. máj. 29. 07:03
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Addig bírd ki valahogy.


Anyád választását sem értem.

2015. máj. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én se
2015. máj. 29. 07:15
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy vadidegen az én házamban biztos nem dirigálna nekem bírd ki, míg lelépsz, bár én alaposan kiosztanám mindkettőt
2015. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Èdesanyàd helyèbe felnyitnàm a pasim szemèt. Azèrt te mègis csak elöbb voltàl anyukàdnak, mint ő. Ha anyàdat elfogadta, akkor tèged is el kell hogy fogadjon. Anyukàd viselkedèse pedig arra utal, hogy ìgy akar imponàlni a manusznak. Azt gondolja, ha neki ad igazat, akkor szèpen meg lesznek ìgy. Ideig òràig működik is ez a dolog, de nem örökkè. Akkor meg màr kèső lesz, mert a tūrelmed is vèges lehet. Beszèlj anyuddal, hogy legalàbb ő ne bàntson tèged, ha edig jo volt a kapcsolatotok, egy pasi miatt ezt nem èrdemes elrontani. Neked csak egy anyàd van, de anyàdnak lehet mèg màs pasija, aki elfogad tèged is.
2015. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa hogy visszaordítottam, erre az volt a válasz, hogy ha nem tetszik el mehetek a háztól
2015. máj. 29. 07:37
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
Igaza van,ne mutogasd a szomszédoknak a bájaidat. Majd ha a barátaiddal mész strandolni,akkor azoknak mutogathatod magad.
2015. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de más is napozott meg napozik a kertjében, nem hiszem hogy én vagyok az egyetlen
2015. máj. 29. 11:18
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de a saját kertjükben napozni sokkal diszkrétebb dolog, mint a strandon.


Kérdező, teljesen jogos az érzésed! A pasi egy kisebbrendűségi komplexussal küzdő éretlen fazon lehet. Kitartás szeptemberig!

2015. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!