Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ha a fiatok egy...

Szülők, ha a fiatok egy szakítás miatt nem akar magának barátnőt és saját családot akkor ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Én vagyok ebben a helyzetben,szeretem a barátnőm mindent elterveztem,erre csak barátok vagyunk fél év után. 19/f
2015. máj. 31. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd túljutsz rajta, 19 évesen azért már nem kell ekkora drámát rendezni egy szakításból, előtted még az egész élet. Csak a fölösleges hisztid hanyagold.
2015. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

fél évig jártatok? szerintem ezen túl lehet tenni magadat. hidd el nekem, majd mindenki átesett ezen. én is 2 éve. ez van, beletörődtem, azóta van új kapcsolatom. tanultam a régi hibákból.

19 évesen még kár ilyet kijelenteni. van még sok lány, majd találsz olyat akivel a kérdésben leírt dolgot is meg tudod valósítani

2015. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2# vagyok. tudom, hogy egy kapcsolat ideje nem befolyásolja a minőségét. de kár ezen agyalnod már, biztosan okkal lett vége.
2015. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként hagynám hogy megélje meggyászolja a kapcsolatát majd továbblépjen és keresse tovább azt aki mellett megállapodik majd.

Ha beszélgetni akarna ott lennék, de magamtól nem tolakodnék bele a szerelmi lelki világába. Bár ha nagyon elhagyná magát azt azért egy bizonyos idő után nem nézném csak úgy

2015. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
majd kinősz belőle...
2015. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit, ilyenen mindenki átesik. Egy szülőnek már van annyi tapasztalata, hogy tudja, ez el fog múlni. Amúgy meg így legalább megtanulod, hogy nem lehet mások életét eltervezni a fejük fölött, csak együtt.
2015. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit, varni kell par evet es magatol megoldodik :)


Orulnek neki hogy nem hazassag utan kellett megtapasztalnia, hogy egy kapcsolatban mindig van egy fel, akinek kevesbe fontos a kapcsolat.

Altalaban (mondom altalaban, nem mindig), akkor mukodik egy hazassag, ha ez a fel a ferj. Ugyanis a ferfi ha a minimum szuksegletek megvannak tobbnyire eleg jol erzi magat az allovizben, mig egy no konnyebben valt.

2016. febr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!