Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megsértődnétek ha ezt tenné a...

Rezi Dencia kérdése:

Megsértődnétek ha ezt tenné a gyereketek?

Figyelt kérdés

Annak idején mi is mentünk a csordával és olyan nevet adtunk a gyerekünknek, amit most érettebb fejjel semmiképpen nem tennénk.

Néhány hónapja 18 éves lett és teljesen megváltoztatta a nevét.

Nem csak a keresztnevét cserélte le, de új vezetéknevet is választott magának.

Megbeszéltük, megértettük. Nem játsszuk a sértődött anyát, apát.

Ti hogy álltok majd hozzá, mikor a tietek is felnő?



2015. máj. 31. 20:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%
teljesen nem lehet...max. jó indoklással csak egyiket lehetséges...szal teljes név válotzatás nincs
2015. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igen? Honnan szerezted értékes információdat?
2015. máj. 31. 20:56
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Mivel én "normális" keresztnevet adtam, nem hiszem, hogy meg fogja változtatni. De a vezetékneve nagyon hosszú és nem magyar. Ezért ha azt magyarosítaná és rövidítené (van rá példa a tágabb családban), akkor teljesen megérteném.
2015. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
16%
Kamu.ő a 18 éves gyerek,meg akarja változtatni,még nem történt meg,csak fingja sincs róla,hogy teljes nevet nem lehet cserélni.Mert akkor vissza sem kérdezett volna az első válaszoló kommentjére.
2015. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Oké, hogy a választott neve nem tetszik és lecseréli, hisz te magad is beismered hogy birka módon döntöttél. De a vezetéknevet miért kell megváltoztatni?
2015. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
12%
hahaha...egy név levetétés kb 10ezer MIN!és nem csak úgy sec perc..másrészről egész nevet nem lehet cserélni...szal buktad fa,szfej!
2015. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nemrég jöttem az oldalra, de teljesen más témakör érdekel. Ide csak ezt az egy kérdést gondoltam feltenni, pontosan azok miatt az okosemberek miatt, akik azonnal megjelentek.

Az okosembert szándékosan írtam egybe!

Kívülállóként nagyon mulatságos volt olvasni a megfellebbezhetetlenül megírt butaságokat.

2015. máj. 31. 21:08
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Apám még azért is megsértődne, ha csak felvenném a férjem nevét. Fel is fogom:)
2015. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
24%

20E együtt a kettő, ha jól tudom :)


Mi volt a neve amúgy?

2015. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
15%
Kerdezo, megtenned, hogy leirod, hogyan tudta a gyereked megvaltoztatni a teljes nevet? A legjobb tudomasom szerint ez nem lehetseges.
2015. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!