Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen cselekedet sorozat...

Milyen cselekedet sorozat miatt adnád intézetbe értelmi sérült felnőtt gyerekedet?

Figyelt kérdés

Ha veszélyes saját maga és más testi épségére, vagy ha idegeidre megy, korlátozza fizikai erőléti bíró képességedet?

Szóval nem pár éves gyerekre gondoltam hanem egy felnőtt emberre akinek a gondolkodása napról napra romlik, felfogása nagyon alacsony.



2015. jún. 3. 07:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem, "ha" igy van, mert ez az igazsag. Tobbsegetek szerintem meg csak egy ilyen intezmenynek nem nevezheto kozeleben sem jart. Fogalmatok sincs semmirol, de leginkabb a hozzaallasotok miatt.

Felreertes ne essek, nem a gyerek/ felnott megtartasarol papolok , mert az borzasztoan nehez(van benne kello tapasztalat), hanem arrol, hogy az emberek sz*rnak bele konkretan ebbe a problemaba.Minnel gyorsabban inkabb megszabadulnak a "gondtol", de nem nezik hova, milyen emberek keze koze kerul. Es ez a szomoru. Mert valljuk be oregek otthonabol is van szaz, de pl. egy ilyen fogyatekosoknak fenntartott intezmenybol rohadt keves es ami van, az is rossz. Az emberek homokba dugjak a fejuket, elobb megsajnaljak az allat menhelyeket, mint a serult embereket.

Ezzel foglalkozni kene es arra osztonozni mindenkit, hogy vmit tegyenek annak erdekeben, hogy szerencsetlenek tenyleg ne rosszabb helyzetbe keruljenek(tudnek meselni) amikor a csalad ugy dont nem birja tovabb, hanem sokkal jobba.

2015. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21 es

en tobb evtizede nem elek Mo on igy fogalmam sincs az ott mukodo ilyen jellegu intezmenyekrol. ezert is irtam hogy lehetosegeimhez kepest kivalasztanam a legjobbat (amit meg tudok fizetni) mast nem tehetnek. egyebkent sem vagyok erintett tehat cask elvi alapon mondtam el a velemenyemet.

2015. jún. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Érdemes elolvasni [link]
2015. jún. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
62%

meg tudom erteni a cikk irojat. en is a "szivtelen" kategoriaba tartozom, nem tudnek orulni es valoszinuleg szeretni sem tudnek egy ilyen gyereket.

es azt is tudom hogy a ferjemmel valo kapcsolatom sokkal fontosabb lenne szamomra minthogy egy ilyen hosszu tavon remenytelen vallalkozasba fogjak amit egy ilyen szerencsetlen gyerek felnevelese jelent.Van sok "elhivatott" anya aki felaldozza az eletet ilyen esetben en nem tartozom kozejuk es egy percig nem itelem el ha valaki nem vallalja ezt a feladatot.

2015. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!