Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan költözhetnék el minél...

Hogyan költözhetnék el minél hamarabb itthonról? Már napi rendszerességgel sírok és pánikolok, nem bírom itt sokáig.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most végeztem a középiskolával, és félek, hogy nem vesznek fel egyetemre, mert akkor nem tudok kollégiumba költözni. Mit tegyek? Hogyan szabadulhatnék már ki erről a pokoli helyről?
2015. jún. 4. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát, tegyél félre annyi pénzt, amennyit csak tudsz, majd fogj össze néhány fiatallal, és béreljetek ki közösen egy albérletet, aztán pakolj és menj! Dolgozni kell, mert saját kereset kell, legalább egy társbérlethez.
2015. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi mást tanácsolhatnánk azon kívül, hogy dolgozz, vagy olyan egyetemre, főiskolára jelentkezz, ahová tuti felvesznek és van kollégium. Ezen túlmenően nincs más megoldás.
2015. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nagyon félsz, hogy nem vesznek fel, van még lehetőséged. Ha több szakot jelöltél meg, akkor fordítsd meg arra a szakra amire fixen felvesznek. Az érettségik után fogják megnyitni újra az e-felvit akkor próbálkozz. Közben menj el dolgozni, keress diákmunkát, mert ha kaptál a 2014/2015-ös tanévre matricát, akkor a diákod október 31-ig érvényes lesz. Spórolj össze annyi pénzt amennyit tudsz és után sipirc onnan. Kitartást addig is!

2015. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok. Bocs már megnyitották az e-felvit, ott tudsz már próbálkozni.

[link]

2015. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a problémám...bár én egyetemre járok és lehetőségem van kollégiumban/albérletben lenni a párom itt van és ezért nagyon gyakran járok haza

Szeretnék végleg elköltözni itthonról de diákmunkával suli mellett annyi pénzt összeszedni,hogy erre képes legyek szinte lehetetlen.Úgy érzem sajnos még pár évig,amíg nem lesz rendes munkám tűrnöm kell és elviselni hogy itthon kell még laknom:(

2015. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miből gondolod hogy a kollégiumot birnád ilyen idegrendszerel
2015. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!