Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok! Ti hogyan fogadnatok,...

Szulok! Ti hogyan fogadnatok, ha a lanyotok havi rendszeresseggel venne maganak konyvet?

Figyelt kérdés
Minden honapban venne egy konyvet, amit elolvas. Miutan elolvasta polcra teszi, es veszi a masik konyvet. Egyetemistarol van szo
2014. nov. 13. 14:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek kell hobbi. Ha nagyon sok pénzem lenne, én is így tennék. Mivel nincs, könyvtárba járok.
2014. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%
Örülnék neki. Ez probléma?
2014. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%

Örülnék neki.

Én is szeretek olvasni, a szüleimtől "örököltem". Furcsállom is kicsit, ha valaki nem szeret olvasni. Szóval én nagyon örülök neki, ha valaki értékeli a könyveket és hasznos időtöltésnek tartja az olvasást.

2014. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
90%
Már megint? A múltkor is ezen problémáztál, és a múltkor is megmondta mindenki, hogy örülne neki. Sajnos egyre kevesebb az ilyen fiatal, becsüld meg.
2014. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
79%
A válasz lemaradt: nagyon jó dolog/szép dolog a könyv, de manapság luxuscikk. Miután elolvastad, csak szobadísz lesz belőle. Ha ő a könyveket akarja gyűjteni, tegye a saját pénzéből, de nem szeretnék olyan panaszokat hallani, hogy nincs pénze télikabátra, mert könyvet vett helyette.
2014. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
90%
Mar ez is baj?
2014. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
84%
Jobb lenne ha azt a pénzt elbulizná,alkoholra,netán drogra költené?
2014. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem itt nem az a lényeg, hogy valaki szeret-e olvasni. Hanem az, hogy a pénzét nem túl értékálló dologba fekteti. A könyvtári könyv és e-book is lehetővé teszi az olvasást, még ha nem is ad olyan presztízst, mint egy illatos friss könyvet lapozgatni.
2014. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
73%

> Miután elolvastad, csak szobadísz lesz belőle.

Vagy többször kedved támad újraolvasni.

De ez még az első olvasás után sem derül ki. Változhat az érdeklődési köröd.

2014. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
75%

8: A könyv pont, hogy értékálló. Akár 30 év múlva is elolvashatod.

De akármire letöltesz valamilyen formátumban, lehet, hogy az már 5 év múlva nem is létezik.

Nekem kifejezetten jó érzés, amikor olyan könyveket olvasok ki, amiket már a szüleim is olvastak, és ők is már úgy kapták valakitől.


Egyébként ha nincs rá pénze, akkor járjon könyvtárba. De ha van, akkor inkább költse könyvre, mint valami hülyeségre.

2014. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!