Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mást is leordítanak ha sokáig...

Mást is leordítanak ha sokáig alszik?

Figyelt kérdés

Ha nem kelek fel most nyáron is 6 fele elkezdenek szidni hogy mekkora egy lusta semmirekellő vagyok és azonnal keljek fel és csináljam ezt meg azt különben ilyen meg olyan büntetés meg verés lesz...


Minden haverom pedig hajnalokig fentmarad aztán van hogy délutánig ki sem jön a szobájából és ezt a szüleik teljesen elnézik neki.



2015. jún. 4. 15:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
89%
Délutánra járok suliba, általában hajnali 3 fele fekszek le és dél körül kelek. Egy időben mikor elkezdtem így csinálni (tavaly nyár végén) én is megkaptam egy csomószor hogy miért nem kelek fel hamarabb, miért alszok eddig, miért nem fekszek le időben. Mert csak. Fölöslegesen magyaráztam hogy jobban szeretek éjjel fent lenni, nem fogták fel. Még az az érv sem hatotta meg őket hogy az éjjeli áram olcsóbb, szóval örülhetnének eddig úgyis azzal baszogattak hogy drága lesz a villanyszámla ha már 4 óránál többet ment a gép.
2015. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zaklatnak, hogy meddig alszok. Mindenki tiszteletben tartja, hogy a másik meddig szeretne pihenni éppen. Szerintem üljetek le és beszéljétek meg, valami kompromisszumra biztos lehet jutni, bár nem tudom, hogy mennyi teendőd van otthon az adott napon.
2015. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%

Velem apám szokott rettenetesen veszekedni hogy miért alszok eddig...van,hogy arra kelek fel hogy kint a szobám előtt hangosan engem szid anyámnak...kellemes gyomorgörccsel ébredni és bűntudattal pedig amint felkelek mindig segítek mindenben meg amúgy is,hétköznap gyakran én főzök takarítok stb.Ráadásul 3-an vagyunk testvérek,nem hiszem el hogy pont rám van mindig szükség és ne aludhatnék.

Azt meg hozzá kell tennem hogy nagyon aluszékony vagyok,így délután akaratom ellenére gyakran alszok akár 2 órát is.Így este nehezen és későn alszom el ezáltal ugye későn kelek(fél 11 körül)...

2015. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
21%

Te napirended, de ezzel felborítod a család többi tagjáét is. Idősebb emberek korán fekszenek, ezért korábban kelnek.

Családi reggeli elmarad, de nem gond, majd a kutya megeszi.

Ebéd után esetleg ők pihennének, főleg ha meleg van, és nem bírja a vérnyomásuk a hőséget.

Habverővel a szülő vonuljon ki a garázsba, mert a gyerek alszik...

Éjjel 2 órakor még ne aludjon, mert a csemetéje akkor megy zuhanyozni.

Az éremnek két oldala van.

2015. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%

Nem, sokszor délután kelek, ami nekem tragikus, de sokszor így sikerül. A párom dolgozik, nem tud leordítani, de ő nem az a típus.


Gyerekként sem érdekelt senkit, hogy meddig alszom, ha nem kellett suliba menni... De iskolaidőben anyám kicibált az ágyból, az hasznos, ha valaki el tudja ezt érni az embernél, aki reggel nem működik...


Miért kellene hajnalban kelni? 8 előtt élből nem vagyok hajlandó, de az is csodaszámba megy. Ha ugyanannyit alszom, csak máskor, az miért baj? Nekem azért, mert kevesebb naphoz jutok, bár ez nyáron pont nem baj :) De amúgy...

2015. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%

#14: Ez nincs feltétlenül így, van, aki remekül, mélyen alszik. Habverő? Ágyúkat sütögethetnek mellettem, én aztán fel nem ébredek rá :) Én sem zavarom a páromat azzal, hogy éjjel közlekedek, még most sem, pedig most a konyhával egy légtérben alszik, nem a saját szobájában. Ha metált hallgatok éjjel, az sem zavarja, 2 ajtó ugyan nem sok, de mégis valami s annyira azért nem üvöltetem.


De azzal, hogy ALSZOM, a világon senkit sem zavarok... De az éjszakai számítógépezéssel se...


Most adjam fel az életem, a közel 40 éve meglevő esti típusságomat? Nem fog menni. Sosem működtem reggel, este viszont elememben vagyok. Ha dolgozom, az este van. Mindig így volt, rendes 8 órás munkahelyen is...

2015. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
34%
ezekből a haverokból lesznek az életképtelen lúzerek nem az éjszaka közepén kel a gép elött élni hanem napközben emberk között
2015. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem szoktak. Addig alszok, ameddig akarok, mondjuk én felnőtt vagyok.
2015. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nekem normálisak a szüleim.
2015. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
84%
Engem is cseszegettek, ha véletlenül 10-11-ig aludtam és olyan drámát csináltak belőle, hogy miattam megy tönkre a család és apáűm miattam fog minket elhagyni. Beteg emberek...pedig suliidőben rendesen felkeltem. meg amúgy is szeretek 8-9 körül már fent lenni, mert utálom, ha alvással megy el az egész nap. De szerintük én éjszakai életet élek.
2015. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!