Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mást is leordítanak ha sokáig...

Mást is leordítanak ha sokáig alszik?

Figyelt kérdés

Ha nem kelek fel most nyáron is 6 fele elkezdenek szidni hogy mekkora egy lusta semmirekellő vagyok és azonnal keljek fel és csináljam ezt meg azt különben ilyen meg olyan büntetés meg verés lesz...


Minden haverom pedig hajnalokig fentmarad aztán van hogy délutánig ki sem jön a szobájából és ezt a szüleik teljesen elnézik neki.



2015. jún. 4. 15:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
79%
Kelj fel még hamarabb és ébreszd te őket. Mondd, amiket ők szoktak. Meg azt, hogy az alvás csak a lusta embereknek való és hogy te tudod, hogy a szüleid nem lusta emberek. Ne legyél szemtelen, tisztelettel csináld, úgy nem tudnak belekötni és megtapasztalják, milyen a másik oldal.
2015. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%
Nekem azért nem ordítanak, de mindig megyjezéseket kapok és fél nalig azt hallgatom...én nem tudok korán felkelni, suli idején is úgy szenvedek reggelente, legalább mikor nincs, akkor hadd aludjak már...
2015. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk most már felnõtt vagyok, de ha tehetem alszom amíg tudok. Éjszakai bagoly vagyok. Hál istennek a párom is! :) Gyerekként soha nem zaklattak, hogy keljek fel. Sõt volt, hogy apum reggel 9- kor mondta h feküdjek vissza, úgysincs mit csinálni. :)De mi pici hàzban éltünk, hâzimunka mindig kész volt.(énáltalam)
2015. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
27%

"ezekből a haverokból lesznek az életképtelen lúzerek nem az éjszaka közepén kel a gép elött élni hanem napközben emberk között"


Kíváncsi lennék, hogy sikeresebb vagy-e mint én az életben :D

Annyit keresek, hogy mindamellett, hogy 100 ezer forintot elkajálok (étterem, rendelés, stb, nem, nem vagyok kövér), fizetem az albérletet, és elég szép összeget félre is tudok tenni.


Van/volt mindig is barátnőm, a leghosszabb 15 éves korom óta 1 év volt, amíg szingli voltam.


Ja, és este fent vagyok, a gép előtt ülök, mert ettől érzem jól magam.

2015. jún. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 wiWell ***** válasza:
86%

Az én szuleimnek csak az az egy kikotésuk volt, hogy este 10kor zuhanyozzak le, mert arra felébrednek (a furdo felett van a hálójuk). Ha sokáig aludtam szunetben vagy késon fekudtem az nem volt baj, meg amúgy se látták, mert korán járnak dolgozni.


Viszont van egy másik nézopont is, ami nekem nem tetszik. Lehethogy azért mert már oregszem. Párom 10re jár dolgozni, én meg 7re, az elso hónapokban a osszekoltozés után ez úgy nézett ki, hogy o aludt fél 10ig, elment dolgozni, hazajott fél 6kor amikorra én már mindent megcsináltam, evett, aztán pedig 2ig játszott a gépen, amitol meg én nem tudtam aludni, mert úgy veri kozben a billentyuzetet. Szóval az én szabadidom a takarításra és a fozésre ment el, az ové meg a pihenés és PC játék volt. Aztán megegyeztunk, hogy akkor kel amikor én, utána csinálja a házimunkát (felmos, porszívóz, ilyesmi) és délután hazajon akkor pihenhet.

2015. jún. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
56%

25/25

Ha összeköltözök a barátnőmmel, nálunk pont emiatt lesz egy külön szoba nappalinak.

2015. jún. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 wiWell ***** válasza:
56%
Kulon szoba van nekunk is, a számítógép a nappaliban van, ahonnan nyílik a háló, de ha nagyon beleéli magát akkor elkezdi vadul csapkodni a billentyuzetet és arra meg felébredek, tény hogy elég rossz alvó vagyok.
2015. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nyári szünetben sose piszkáltak a szüleim, hogy kelljek, mert évközben azért aludhattak fél 1 órával tovább, mert én keltettem a húgom, adtam neki ruhát és vittem el az oviba, majd suliban amíg alsó tagozatos volt. Így nyári szünetben ha véletlen nekem kellett vigyázni rá, mert se nyári ovi, se tábor, se nagyszülő se semmi nem volt, akkor húgom felébresztett, átvittem a takarót meg a kispárnát a nappali kanapéra és amíg ő mesét nézett én aludtam tovább. Dél körül pedig magamtól keltem, hogy éhes vagyok, ő meg ebédelni akart, szóval így mindenkinek jó volt. Hétvégén csak azért kellett maximum 9-kor kelnem, mert vasárnap nagyszülői ebéd, szombaton pedig általában volt valami családi program. Takarításért sose piszkáltak. Mármint kellett csinálnom, de be volt osztva, hogy mit és nem valami elvetemült dolgokat. Pl hétköznap mosogatni, hétvégén porszívózás, felseprés, felmosás. Ruha teregetés random időpontokban és kb ennyi, mivel lakásban éltünk. Meg néha főzésnél kuktáskodtam. A többihez anyu "kicsinek" ítélt meg azt mondta ha nagy leszek úgyis kell majd a többit csinálnom, elég ha azokba akkor unok bele.


Mikor nagyobb lettem, kamasz, akkor csak annyi kikötés volt, hogy este 11 előtt menjek el fürödni, mert zajos a zuhanyzó és arra felkelnek, mivel a fürdővel szemben volt a szobájuk. Amúgy akkor fekhettem nyári szünetben amikor akartam, kelni is akkor keltem ha a kötelező programokat megcsináltam mire hazaértek (mosogatás, akkoriban már néha valami könnyebb kajakészítés vagy a sok kacat kidobálása a szobámból pl) Egyetemistaként meg kb semmit se kellett se segítenem, se más, mivel van még két tesóm, és az ő "idejük" jött el, hogy beletanuljanak a házimunkába. Rám maximum a hétvégi főzés lett bízva, mert a legkisebb tesóm ehhez még kicsi volt, a nagyobbik pedig kétbalkezes, és csak egy poroltó volt a lakásban. Szóval azt hiszem mákom volt a szüleimmel.


Egyébként miért nem kérdezed meg, hogy miért lennél semmirekellő ha nyáron nem kelsz fel mikor egész évben kelsz? A diákok elvileg nyáron vannak szabadságon. Vagy a drága szüleid is akkor kelnek a szabadságuk alatt mint munkaidőben? Ha nem, akkor én biztos kelteném őket, a verést is bevállalva, hogy mit lustálkodnak? Tán semmirekellők?

2015. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
56%
A kisebbik fiam van, hogy délután háromig alszik,ha későn feküdt le. És?? Oké, kb. kilencig nem zörgök nagyon a lakásban, de utána ha csukott ajtó mögött felébred, akkor az az ő baja. De nem szokott, úgy alszik mint a bunda. Amúgy meg mi a fenéért kelteném fel szándékosan?
2015. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha bekapsz egy rossz jegyet akkor hivatkozhatsz kialvatlanságra.
2015. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!