Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarják, hogy velük...

Miért akarják, hogy velük legyek, ha csak cseszegetnek?

Figyelt kérdés
Nem szeretek a szüleimmel lenni, mert egyszerűen nem tudok nekik jót csinálni. Folyamatosan irányítani akarnak. Ha magamról akarok beszélni, azt nem hallgatják meg, nekem kell mindig őket hallgatnom, ráadásul még kötekednek is és ha meg merem védeni magam, abból akkora veszekedés lesz, hogy mindenki sír utána. Egy példa: múltkor elmeséltem egy történetet, mert már nagyon nyaggattak, hogy mondjak valamit, de akkor azzal volt bajuk, hogy milyen hangsúllyal beszélek. Ebből lett hatalmas veszekedés. Máskor azzal volt baj, amitt mesélek, utána azzal, ahogy tartom a kezem az asztalnál, ahogy fogom a villát, ahogy nézek...mindig belekötnek valamibe, ezért menekülök tőlük. De közbeen meg állandóan erőltetik, hogy velük legyek. Így minek? Nem értem. Valaki lát ebben valami logikát?

2015. jún. 5. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. :( Én nem. Régebben is ilyenek voltak? Olyan mintha még mindig nevelni akarnának.
2015. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanilyenek. Pelenkás koromtól ugyanez van.
2015. jún. 5. 20:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Nevelni? Arra, hogy tiszta görcs legyek állandóan?
2015. jún. 5. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom akarnak egy rabszolgát. Ja, és nem pontozhattok le, mert ott van, hogy "miért". vagyis válaszoltam, de lehet nem jót. :P Ennyit a lepontozókról...
2015. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rabszolgát? Kiszolgálni szerencsére nem kell őket. Csak lelkileg van ez.
2015. jún. 5. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
ja, és amúgy hány éves vagy? Tudom, hogy egyenlőre nehezen megvalósíthatóan hangzik, de próbálj elköltözni. Így csak egy lelki roncs lesz belőled, akihez bármily módon közelednek, csak támadóállásba fordul... Velem ezt az osztálytársaim akarTÁK csinálni, hát nem jött be :P
2015. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
öreg vagyok:D Nem írom le a korom, mert itt fognak cseszegetni, hogy költözzek el. Mennék én, de egyelőre nincs lehetőség.
2015. jún. 5. 21:13
 8/9 anonim válasza:

Szerintem jobb lenne, ha leülnél velük, és elmagyaráznád nekik ezeket a dolgokat. Hogy téged ezek zavarnak, meg hogy miért csinálják. :)

Hidd el, hasznos lesz.

2015. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8 Szerinted nem próbáltam?
2015. jún. 6. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!