Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen melegben? Otthon? Hogyan?

Ilyen melegben? Otthon? Hogyan?

Figyelt kérdés
Szülők s gyermek véleménye érdekelne.ilyen melegben otthon mennyire tabu az otthoni viselet?Milyen ruhadarabban járkáltok otthon?(vagy esetleg anélkül)Fehérnemű vagy?(elnézést , lehet rossz kategoriába irtam)N

2015. jún. 6. 20:26
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
92%
én trikó és nagyon rövid nadrág, férjem bő rövidnadrág, fiunk 3 éves, kisnadrágban.
2015. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
88%
Normálisan fel van öltözve mindenki. Top/polo, rövidnadrág, hasonlók.
2015. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
83%
Otthonra a szakadt ruháimat veszem fel, meg azokat, amik szalonképtelenek. Most például egy lila rövidgatya van rajtam és egy rózsaszín póló, amin van egy maci:) Ilyenben tudod mikor mozdulnék ki az utcára. De amikor egyedül vagyok itthon, akkor van, hogy pucér vagyok:)
2015. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
89%
Póló, térdnadrág, attól hogy itthon vagyunk nem eresztjük el magunkat ennél jobban. Van ventilátor, ha még melegebbek lesznek, van klíma is.
2015. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
32%

Nos, amíg otthon éltem, egy lenge ruhát felvettem.

Nálunk nem volt divat meztelenkedni, vagy alsóneműben lenni.

Egy volt barátom tette meg azt, hogy reggelire a családdal egy boxerben akart kiülni, rögtön elküldtem egy polóért és gatyáért. Nem tartott sokáig a kapcsolatunk. A barátom ne a családom előtt meztelenkedjen. Proli szokás. Ha egyedül vagy, mehet, ha másik is vannak nem. És ez nem szégyenlősség.


Most egyedül élek, és bizony napok óta meztelen vagyok a lakásban.

2015. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
83%

Még az előző vagyok. MÉG nincs meleg, 25 fok, volt itt már 32 is tavaly :) Na azt nagyon nehezen bírtam.

A légkoncit meg nem bírom, nem tudom elviselni nyáron a csukott ablakokat.

2015. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
93%
Én is úgy öltözködöm, ahogy a 3-as. :) Nagyon szakadt vagyok itthon, ma egy kék top volt rajtam , ami lyukas is, meg egy rózsaszín rövidgatya, amiből kint van a seggem. :) Utcára nem venném fel, itt jó. Ennél jobban amúgy nem igazán vetkőzök, a bugyinál nekem több kell lentre, felül meg nem bírnám elviselni egy szál csöcsben.
2015. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
93%

lenge maxiruha etnikai piacon vettem kulfoldon szerintem afrikai anyaga nagyon kellemes huvos tele szinnel elettel nagyon szeretem.

Nagy melegben kivallo viselet

Mindig fel vagyok oltozve hiszen a ferjem nem kell hogy szakadtan lasson otthon sem

2015. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
45%
Soha nem jár meztelenül senki sem otthon, mert az nagyon igénytelenség és műveletlenség. Egy lenge ruha vagy fürdőruha elviselhető még az igazi kánikulában is.
2015. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
58%

Meztelenül, vagy egy lenge pólóban, esetleg bugyiban vagyok.

Férjem szintén vagy meztelenül, vagy egy rövidnadrágban.

2,5 éves a lányunk, később már valószínű, hogy a férjem nem fog meztelenkedni előtte.

Míg én voltam gyerek, akkor is simán meztelenkedtünk anyával egymás előtt, apától elváltak mikor én 16 voltam, azelőtt persze volt rajtam ruha hőségben is.

Én imádok ruha nélkül lenni, télen is ruha nélkül alszom, nekem teljesen természetes, ha ruha nélkül vagyok.

2015. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!