Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen melegben? Otthon? Hogyan?

Ilyen melegben? Otthon? Hogyan?

Figyelt kérdés
Szülők s gyermek véleménye érdekelne.ilyen melegben otthon mennyire tabu az otthoni viselet?Milyen ruhadarabban járkáltok otthon?(vagy esetleg anélkül)Fehérnemű vagy?(elnézést , lehet rossz kategoriába irtam)N

2015. jún. 6. 20:26
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%

A párommal ketten élünk, imádunk meztelenkedni. Nem csak nyáron, bármikor. Úgyhogy itthonra nem hordunk semmit. Pedig van klíma is, de így legalább nem kell olyan sokat járatni.

Amíg a szüleimnél laktam, ott nyáron bikinit és esetleg strandruhát hordtunk otthon. Már csak azért is, mert az udvarra kirakott medencét naponta többször is betámadtuk. A fiúknak még egyszerűbb volt, fürdőnadrág és kész. Érdekes, mert a fehérneműt még otthon se tekintettük megfelelő viseletnek, a fürdőruha viszont teljesen oké még a nagymamámnak is.

2015. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Top és rövidnadrág. Nem szeretek pucérkodni, feszélyez, meg sajna nincs is olyan szuper testem, amit érdemes lenne pőrén mutogatni :D Na jó, előfordul, hogy éjszaka meztelen vagyok, ha a barátommal alszom, de általában akkor is egy sportmelltartó meg bugyi dukál.
2015. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Amúgy a legjobb megoldás ha fogsz egy pólót, berakod a csap alá, jól kicsavarod hogy ne csöpögjön, és felveszed. Annál semmi se hűsebb, se meztelenül, se semmilyen ruhában. Ma pl főznöm is kellett, azt csak így lehetett elviselni.
2015. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
42: És ne szedi le Rólad? Ezt el sem tudom képzelni.;)
2015. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

Aludni melltartóban? EZ valami vicc?


Csak is meztelenül alszom, télen, nyáron.


Melltartóban otthon és éjjel? EZt a gúzsba kötést kitalálta ki?


Kicsi melleim vannak és nem lógnak 35 évesen sem, de ha lógnának, akkor sem gyömöszkölném melltartóba őket.


Jó hogy nem fűzőt kell hordani a nőknek :D


A pasik mivel kezelik a sörhasukat és lógó golyóikat? :)


LOL

2015 van!!!!

2015. jún. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim válasza:

Mivel a lakásom hőmérséklete egyenletes, így télen-nyáron egy egy szál gatyában + télen meg polóban vagyok.

Nyáron gyakran meztelenül

2015. jún. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
fürdőruha... de csak azért nem bugyi, kis top, merha beesik valki, jönnek mennek a a barátok, akkor a fürdőruha mégiscsak szalonképesebb:)
2015. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

póló, rövidnadrág

nem tolerálnám, ha valaki ruha nélkül járkálna itthon

mondjuk annyira nincs meleg, mert 5-6 órát megy a légkondi

19/f

2015. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Ha anyáék nincsenek itthon,akkor délelőtt általában meztelenül vagyok,vagy max bugyi,ha itthon vannak,akkor rövidgatya és egy top.
2015. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Fürdőruha az alap, aztán arra veszünk rövidnadrágot-pólót/felsőt ahogy akarjuk. A kertben lévő medence miatt ez praktikus, így csak vetkőzni kell, ha kedvünk támad, nem pedig átöltözni.
2015. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!