Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen melegben? Otthon? Hogyan?

Ilyen melegben? Otthon? Hogyan?

Figyelt kérdés
Szülők s gyermek véleménye érdekelne.ilyen melegben otthon mennyire tabu az otthoni viselet?Milyen ruhadarabban járkáltok otthon?(vagy esetleg anélkül)Fehérnemű vagy?(elnézést , lehet rossz kategoriába irtam)N

2015. jún. 6. 20:26
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

Nme vagyok magamutogató, kövér sem (52 kiló), de ha folyik rólam a víz, és egyedül vagyok, akkor meztelen vagyok, egy törölközőt rakom magam alá, és derékig érő vizes hajjal ülök, hogy hűtsön. Ennyi.

Pamut ruhában nem bírnám ki, mert melegít.

2015. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
Még az 5 éves barátom előtt sem vagyok meztelen itthon, csak egyedül. VOlt gyerek szobám, tudom, mi az illem, de egyedül, a saját lakásomban, had eresszem már el magam!!! :)
2015. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
88%

Hat ne haragudjatok, de nektek nem tok mindegy, otthon ki , hogy van feloltozve vagy nem feloltozve?En ha kell egy szal bugyiban, melltartoban kisetalok a teraszra. De van, hogy a hazban is csak egy hosszu lenge poloba es egy bugyiban vagyok, ha kanikula van(nem kell mindent belolem kinezni azert, nyilvan nem ugy megyek ki a postashoz, es nem kellettem magam).

A szuleimnel is anyam ha kell elottem le kapja a polot, felveszi vmi mast apam meg egesz nap egy gatyaban flangal. Fuhhh, de primitiv, civilizalatlan emberek vagyunk :D!

2015. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
65%

Akik meztelenul vannak otthon...miert?? Nem ertem az ilyet de persze nem az en dolgom.

Hogy lehet valakinek ennyire melege, hogy tenyleg minden ruhajat levegye?


En nem szakadt holmikaat veszek fel de altalaban olyan ami nem baj, ha kajas/festekes/stb lesz.

2015. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

De miert ne? Latod? Nem! Akkor meg kit erdekel. En meg az nem ertem ezen miert fenn akadni.

Amugy meg kenyelmes, jo. De ezt nem lehet megmagyarazni egy olyannak, aki maga nem szeret "meztelenkedni".

2015. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

térdnadrág és póló, ez az itthoni viselet, hajam felkötve - befüllednék alatta.

Ezt a mostani meleget még bírom, ha fokozódik, akkor bugyi és nagyon lenge póló lesz. Pucérkodni nem szeretek, viszont állandóan megy a ventillátor.

2015. jún. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
Én például azért vagyok meztelenül, mert imádok ruha nélkül lenni.
2015. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

"Te komolyan bárkinek ajtót nyitsz bugyiban és fürdőruha felsőben? :) "


Szót sem említettem arról, hogy valakinek ajtót nyitok. Ez vagy egy nyakatekert belemagyarázás kötekedés céllal, vagy betörő vagy, és provokálsz, hátha egyértelműbb nyilatkozatot kapsz arról, hogy mindig egyedül vagyok otthon?:))

2015. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:

Én csak ilyen alkalmakra tartogatom az agyonmosott pólóimat. Hozzá egy vékony rövidgatya.


Amúgy egyetértek a panel-beton vitában.

Nálunk fél méter vastagok a falak. Tartós kánikulában átmelegszik és tartja a meleget. Ha egyszer beforrósodik, katlan a ház. Úgy próbálom elkerülni, hogy egész éjjel szellőztetek, nappal meg zárom az ajtót.

2015. jún. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Felsőtest félmeztelen, egyébként boxer+rövidnadrág.

Ha kimegyek az utcára / boltba sörért, akkor meg felkapok egy vékony pólót.

2015. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!