Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen melegben? Otthon? Hogyan?

Ilyen melegben? Otthon? Hogyan?

Figyelt kérdés
Szülők s gyermek véleménye érdekelne.ilyen melegben otthon mennyire tabu az otthoni viselet?Milyen ruhadarabban járkáltok otthon?(vagy esetleg anélkül)Fehérnemű vagy?(elnézést , lehet rossz kategoriába irtam)N

2015. jún. 6. 20:26
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
Én ha egyedül vagyok is, a legnagyobb melegben is kényelmes, ha van rajtam bugyi és fürdőruha felső, mert ha kinézek az ablakon vagy kilépek a körfolyosóra egy fél pillanatra, nem kell külön öltözködni emiatt.
2015. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
35%

Soha nem fogom megérteni, miért jó meztelenül lenni :D A vékony nyári pólók nem melegítenek semmit, cserébe nem folyik a hátamon az izzadtság mert beszívja a ruha.

Én póló+rövidnadrág, vagy ha az is túl meleg, akkor vannak hálóing-szerű kényelmes vékony egyberuháim, abban vagyok.

De ezekben inkább a kertben vagyok, a házban inkább melegító meg zokni, mert hideg van, és eddig bárhol laktam, illetve bárkinél voltam vendégként ugyanúgy fáztam bent mezítláb és kevés ruhában, nem tudom milyen lakásuk van azoknak akiknek 60 fok van odabent :D

2015. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%
12: Panel vagy vasbeton, 35 nm, 2,5 méter magas.
2015. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
68%
Mi nem vagyunk pucéran flangálós család. Egy póló és minimum egy rövidnadrág mindenkin van, a legnagyobb melegben is. Számunkra ez hozzá tartozik a civilizációhoz. Nem azt jelenti, hogy prűdek vagyunk, látott már minket a gyerek meztelenül, van, hogy akkor mos fogat, amikor mi zuhanyzunk, de ez más szitu, mint pucér seggel ülni az ebédlőasztalnál, vagy herevakarva nézni a tv-t, ha érted, mire gondolok.
2015. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
Niky, ez nagyon rossz kategória.
2015. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk teljesen természetes, hogy mindenki felöltözve jár otthon , nagyot is néznénk ha valaki megjelenne pucéran.


Max a fiúk vannak felső nélkül.

2015. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
44%
Panelban is laktam 14 évig, soha nem volt olyan meleg mint páran leírják :D
2015. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
Szerencsére ez a lakás amiben vagyok nagyon hűvös,így néha még melegítőfelsőt is fel kell vennem,vagy köntöst,bugyiban fáznék,de amúgy is szokott lenni rajtam egy top és térdnadrág.
2015. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
57%

#11: " ha van rajtam bugyi és fürdőruha felső, mert ha kinézek az ablakon vagy kilépek a körfolyosóra egy fél pillanatra, nem kell külön öltözködni emiatt."


Te komolyan bárkinek ajtót nyitsz bugyiban és fürdőruha felsőben? :)


Én nem. Meztelen vagyok, de az előszobában van egy nyári ruha, amit magamra kapok, ha valaki jön.


Te tényleg kimész a gangra bugyiban????? Hát grat :D

2015. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:

#17: laktam panelban is, ott gyenge 28 fok volt, amit mértünk, gangos, vastag téglafalos lakásban 32(!).

Nos, ezért szoktam meztelen lenni. Sajnálom, ha valakit bánt. Ha valaki jön, nyilván felöltözöm, mert szégyenlős vagyok alapból.

2015. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!