Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Micsinájak ha nagyon összevesz...

Micsinájak ha nagyon összevesztem szüleimmel?

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 21:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

Na az a nagy gáz, hogy szerinted van ilyen szó, hogy " 'micsinajal' "


AZ ékezet, fel sem tűnt :D

2015. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy meg meg az ékezetekkel nem volt hiba :D
2015. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%

#11-12

Te egyre butabb vagy!!!


A kerdezo azt irta, hogy ''micsinajak'', ami nyilvan szerinted is helytelen. En pont ezert irtam ugy, ahogy o (micsinaj), es tettem idezojelbe.

Sajnalom, hogy te nem tudod, mire valo az idezojel, es ezaltal fel sem ismered az ironiat.

2015. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A PÁSZTOR ***** válasza:
Biztos meg van az oka a konfliktusnak ,közted és a szüleid között. Ennek a feloldása a te részedről is indulhat, hiszen úgy érzem ez zavar téged. Nem tehetsz úgy mintha nem történt volna semmi, de nem is haragudhatsz, mert fontosabb az emberi kapcsolat mint az öndicsőítés vagy a sértettség. Gondold végig mi történt és értékeld a reakcióidat, ha hibát találsz nem baj ha bocsánatot kérsz és változtatsz. Ha úgy látod, hogy igazad volt nem baj átértékelsz, és megbocsájtod a hibákat, hiszen a bűn bocsánat és a kegyelem királyi erény.
2015. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom el hini hogy ezen az oldalon mindenki akora szemét az ember feltesz egy normális kérdést ami számára fontos téma ere jönek a beteg emberektöl a válaszok nem muszály válaszolni a kérdésekre ha nemtutok normális dolgoart irni kérdésekke normáliv választ várnak a kérbezök
2015. jún. 13. 21:25
 16/19 anonim ***** válasza:
De még mindig nem írtad ide, hogy min és hogy vesztél össze, anélkül pedig nem lehet válaszolni. És azt se tudjuk, hogy egyáltalán aktuális-e még a kérdés, vagy az elmúlt egy hétben kibékültetek.
2015. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
A válaszolók pedig elvárják, hogy a kérdező a kérdést helyesen és kifejtve írja le.
2015. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem, nem kioktatást! Miért jó az nektek, ha más nyomorán szórakoztok? hülyék
2015. jún. 14. 17:43
 19/19 anonim ***** válasza:
64%
Ahelyett, hogy mindenkit leordítasz a sárga földig, inkább leírhatnád végre a részleteket!
2015. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!