Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csókolóztam a mostohatestvérem...

Csókolóztam a mostohatestvéremmel, egy szobában leszünk a nyaraláson. Beavassam anyát? Lemondjam az utat?

Figyelt kérdés

Májusban költöztek össze a szüleink, 4 éve ismerem a srácot... Eléggé "álompasi". És 2 hete összegabalyodtunk, de csak csók volt.

Jövő szombaton elutazott volna a barátaival Törökországba nyaralni, de a legjobb barátja pénteken eltörte a kezét és agyrázkódása lett, szóval így -1 fő. Anya pedig mondta, hogy akkor menjek el én, úgysem megyek ilyen pihenős nyaralásra a nyáron, megérdemlem.

Egy részem örül, mert tényleg 2 hétig csak pihenek, bulizok és a szálloda is nagyon jó, all inclusive ellátás lesz. Viszont közben ott van az agyamban az, hogy hogyan bulizik a mostohatestvérem a haverjaival... És korlátlan italfogyasztás lesz, amiből szerintem gond lesz. Szóval tényleg, ha a haverjaival van, teljesen elmegy az esze, csak ezt ugye anya nem tudja. Ő az erős, magabiztos fiút látja, aki majd vigyáz rám...

Utaztam már vele (gimi által szervezett út volt) és ott még az országot nem hagytuk el, már hánytak az alkoholtól a buszban, meg tekerték a füves cigit és számolták a "pezcukrokat", ahogy mondták.

Én meg nem akarom, hogy ott valami történjen. De közben meg szeretnék vele menni.


Félek, hogyha ezeket elmondom anyának, akkor ő elmondja a férjének és baj lesz.


Szerintetek? :S


2015. jún. 7. 19:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
27%
Akik azt írták hogy nem engednének el azokat nem értem. 17 éves vagy van eszed ha oda kerül a sor csak gumiban és ennyi. Nem értem mit kell itt prűdoskodni
2015. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
69%

"csak gumiban és ennyi. Nem értem mit kell itt prűdoskodni"


És még az a szerencse, hogy olyan drog nem létezik, amit az áldozat tudta nélkül bele lehet nyomni, hogy bármit meg lehessen tenni vele.

Fúj, de prűd vagyok.


Te meg hülye, hogy neked csak ennyi jött le a történetből.

2015. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
lehet elő fog fordulni, hogy magadra maradsz, mert ők teljes mámorba kerülnek...akkor ki fog rád vigyázni? egyedül lányként ott nem a legjobb...többször voltam ott, de családdal, viszont volt amikor egyedül még napközben sétáltam és az ottani srácok elég tapadósak, simán bámulnak, odamennek, leszólítanak, pedig nem voltam kirívó....ez este még durvább, szóval egyedül semmiképp se maradj...a másik lehetőség, hogy beadod a derekad és te is elkábítod magad...akkor vagy velük ébredsz, vagy mással...(ami nem feltétlenül azért lenne, mert te annyira vele akartál volna menni, de ha nem vagy hozzászokva ezekhez a dolgokhoz+a mai világban már bármit beleraknak az italodba)
2015. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%

Jártam úgy Egyiptomban, hogy egyedül hagytak a többiek egy boltban, a tulaj beszorított a pult mögé, úgy kellett félrelöknöm és kirohannom. Mindezt fényes nappal, és már túl voltam a virágkoromon:-)

Aki nem érti, miért nem engednék el egy 17 éves csajt külföldre egy 18-20 éves fiúkból álló baráti társasággal, akik ismerten nemcsak piálnak, hanem drogoznak is, az fogyatékos. Még civilizáltabb helyeken sem megnyugtató egy lánynak egyedül mászkálni (ugyanis SENKI nem fog odafigyelni rá), nappal sem, Törökországban pedig...jobb bele se gondolni.


Egyszerűen nem értem, hogy gondolja ezt édesanyád, tényleg ennyire naiv lenne?

2015. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12%
Rendben akkor ne menjen sehova, zárkózzon be és hagyjon ki egy ilyen príma nyaralást. Azért nem kell eltúlozni a dolgokat csak mert elszívtak egs füves cigit. Persze majd jól bedrogozzák. Édes istenem. Úgyis azt csinál amit akar, szerintem kár lenne kihagynia. Továbbra is azt mondom hogy menj el nyugodtan de vigyázz magadra az éjszakában! Az meg hogy bedrogoznak egy akkora baromság, egyszerűen figyelj arra hogy idegentol soha de semmit se fogadj el semmilyen esetben sem.
2015. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
kedves "ne hagyjon ki egy ilyen príma nyaralást" voltál már ilyen helyen fiatal lányként? követtek már fényes nappal? nem kell elfogadnia senkitől semmit, elég ha egy pillanatra elterelődik a figyelme és már beleraknak valamit. hogy vigyázzon magára, ha mondjuk benn van egy hangos tánctéren, rátapad 1-2 pasi és senki nem veszi észre, hogy ő nem akar semmit tőlük?!
2015. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell bedrogozni ahhoz, hogy élete legszörnyűbb nyaralása legyen, elég, ha többen vannak rá, és nincs, aki segítsen...de mindegy, legyek én a hülye, meg a túlzottan aggodalmaskodó.
2015. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%

"de ha józan, akkor tényleg nagyon álompasi"



Ez még egy vén alkesztől is gáz, de 19-20 évestől????

Ennyire igénytelen vagy?????

2015. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ennyit arról mennyire baromság a bedrogozás............

https://www.youtube.com/watch?v=GTd1647CTFs


De mivel nem ez a fő téma, hanem egy elkanyarodott dolog nem is firtatom tovább.

Szerintem 2 lehetőséged van:

1-Lemondod az utat valamilyen indokkal, és nem tálalsz ki

2-Elmész és mindvégig teljesen józan maradsz, mert te magad írod, hogy nem akarod, hogy bármi történjen.


Én nem mennék, mert ha már te magad mondod, hogy baj lesz ha isztok, és nem akarod, hogy komolyabb dolg történjen, nem kísérteném a sorsot.

2015. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Hát én 14 éves koromtól minden nyáron a barátaimmal jártam külföldre , tengerre, nyaralni.főleg délre, Töröorszák,Bulgária, Görögország, Makedónia,Montenegró ...

S lám lám egyszer sem volt semmi bajom, pedig eleresztettük magunkat rendesen.

A titok az, hogy észnél kell lenni, figyelni , vigyázni magadra.

Én elmennék, helyedbe, legalább lenne valaki, aki oda tudna figyelni rájuk.

2015. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!