Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csókolóztam a mostohatestvérem...

Csókolóztam a mostohatestvéremmel, egy szobában leszünk a nyaraláson. Beavassam anyát? Lemondjam az utat?

Figyelt kérdés

Májusban költöztek össze a szüleink, 4 éve ismerem a srácot... Eléggé "álompasi". És 2 hete összegabalyodtunk, de csak csók volt.

Jövő szombaton elutazott volna a barátaival Törökországba nyaralni, de a legjobb barátja pénteken eltörte a kezét és agyrázkódása lett, szóval így -1 fő. Anya pedig mondta, hogy akkor menjek el én, úgysem megyek ilyen pihenős nyaralásra a nyáron, megérdemlem.

Egy részem örül, mert tényleg 2 hétig csak pihenek, bulizok és a szálloda is nagyon jó, all inclusive ellátás lesz. Viszont közben ott van az agyamban az, hogy hogyan bulizik a mostohatestvérem a haverjaival... És korlátlan italfogyasztás lesz, amiből szerintem gond lesz. Szóval tényleg, ha a haverjaival van, teljesen elmegy az esze, csak ezt ugye anya nem tudja. Ő az erős, magabiztos fiút látja, aki majd vigyáz rám...

Utaztam már vele (gimi által szervezett út volt) és ott még az országot nem hagytuk el, már hánytak az alkoholtól a buszban, meg tekerték a füves cigit és számolták a "pezcukrokat", ahogy mondták.

Én meg nem akarom, hogy ott valami történjen. De közben meg szeretnék vele menni.


Félek, hogyha ezeket elmondom anyának, akkor ő elmondja a férjének és baj lesz.


Szerintetek? :S


2015. jún. 7. 19:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kicsit túl vannak reagálva it a dolgok..
2015. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
88%

1. Mostoha testvérrel nem kezdenék bármennyire is "álompasi"...

2. Nyaralni simán mennék, és türtőztetném magam minden nemű hülyeségtől még akkor is ha gyávának tartanak. Maradj józan, laptopozz a szobádban, de légy rendes lány. Ha mégis elmész valamerre, nyilvánosra helyre menj, oda ahol sokan vannak és ha történne valami tudnak segíteni. Értelmes felnőtt emberek közelébe, hivatalos helyeken.. Étterem, múzeum stb. Kerülném a zárt helyeket...

2015. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
inkább legyen túllihegve, mert akkor legalább fel tud rá készülni, nem pedig vattacukorvilágban él
2015. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
57%
Íme ilyen egy "álompasi" 17-18 évesen. :D LOL ! Iszik, drogozik, és megkúrná a mostohatesóját. :D Ez igen, tényleg álompasi minden téren.... na viszlát .... már én is hányok....
2015. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 blazseidr válasza:

Hello!

Na mi lett a vége, elutaztál? Ha igen hogy sikerült?

2016. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!