Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális hogy ha a szülők konkrétan a gyerekek előtt csinálják?

Figyelt kérdés

Anya meg apa néha mintha negfeledkezne arról h ott vagyunk :S van h pl egymásnak esnek a nappaliban és mi meg mennénk tvzni és én mindig rájuk szólok ők meg elvörösödnek és bemennek a szobájukba.Ne értsetek félre örülök hogy boldogok meg lángol a tűz közöttük de ez akkor is abszurd!


mi lányok vagyunk


2015. jún. 8. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az mit jelent hogy egymásnak esnek? Még ruhában leterítik egymást a kanapén, és megy a csókcsata? Vagy megfeledkezve magukról vetkőztetik egymást, és esetleg szemezel az intim testrászükkel?
2015. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csókcsata
2015. jún. 8. 19:00
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az nem abszurd! :) Nekem még tetszene, is, én csak a veszekedést láttam míg ott éltem.
2015. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Örülj neki, hogy nem váltak el, mint sok más gyerek szülei.
2015. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

:D Hat, ha csak csokoloznak akkor az meg belefer. Azt gondoltam ma is tortenik mert az mar tenyleg nem illene.

De ahogy irta mar valaki, orulj neki, hogy szeretik egymast!

2015. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Örülök de akkor is ott hemperegnek ahol mi tvzünk a hugommal.
2015. jún. 8. 19:10
 7/14 A kérdező kommentje:
Illetve én egyszer láttam az aktust is mert nyitva hagyták az ajtót én meg akkor értem haza és berohantam hozzájuk
2015. jún. 8. 19:19
 8/14 A kérdező kommentje:
de nem zavartatták magukat mert magukra húzták a takarót
2015. jún. 8. 19:21
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

"de nem zavartatták magukat mert magukra húzták a takarót"


Hát én most nagyon jót nevettem kedves kérdező, köszönöm, felvidítottad a napom. :))


Próbáld meg nem észrevenni őket ilyenkor, menj be a szobádba, vagy valami.

2015. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Mi van, irigy vagy?
2015. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!