Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális hogy ha a szülők konkrétan a gyerekek előtt csinálják?

Figyelt kérdés

Anya meg apa néha mintha negfeledkezne arról h ott vagyunk :S van h pl egymásnak esnek a nappaliban és mi meg mennénk tvzni és én mindig rájuk szólok ők meg elvörösödnek és bemennek a szobájukba.Ne értsetek félre örülök hogy boldogok meg lángol a tűz közöttük de ez akkor is abszurd!


mi lányok vagyunk


2015. jún. 8. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan ezen vagy kiakadva? Jó, engem is meglepne és zavarban lennék, ha előttem falnák egymást, de akkor fognám magam és elvonulnék ameddig befejezik. Örülnék, hogy boldogok és élvezik egymás társaságát. Meg sem fordulna a fejemben, hogy kioktassam őket.

Lehet, hogy furcsa ezt olvasnod, de sajnos a mai világban az a legritkább amit te látsz a szüleidtől. A legtöbben elválnak, vitatkoznak, rosszabb esetben verekednek és a gyerek is belecsöppen a dologba, alkoholizálnak (ezt én átéltem, édesapám bele is halt 42 évesen), és még sorolhatnám. Adj hálát érte, hogy neked nem kell ilyesmin végigmenned, és a szüleid legnagyobb bűne, hogy szeretik egymást.

21L

2015. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Persze, tök normális, hogy majdnem előttetek dugnak...és még örülj is neki... megáll az eszem, komolyan.
2015. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
Mi lenne, ha amikor a nappaliba lépve pettingelni látod a szüleidet, akkor nem rájuk szólnál, hanem te húznál be a szobádba?
2015. jún. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%

"Persze, tök normális, hogy majdnem előttetek dugnak."


Szerintem a csók meg a dugás között nagy különbség van, de lehet, hogy én tudok valamit rosszul.

2015. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!