Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy apa szereti a gyermekei...

Ha egy apa szereti a gyermekeit, mi veszi rá, hogy hónapokig látni se akarja őket?

Figyelt kérdés

A volt férjem egyenesen rajong(ott) a gyermekinkért. 1 éve váltunk el. Rengeteg közös programra elvitte őket. Meg sem fordult a fejemben, hogy a válás után pont ezzel lesz probléma.

Eleinte mindig velük volt, amikor tudott, de 7-8 hónapja elkezdett elmaradozni, most meg 2 hónapja feléjük sem néz.


Miért csinálja ezt? Próbáljak vele beszélni vagy hagyjam rá?


Amikor rákérdezek, mindig annyi a válasza, hogy most túl sok dolga van és majd holnap, a jövő héten, következő hónapban stb. Utána meg nem lesz belőle semmi. A gyerekek sem értik, miért csinálja ezt és nagyon hiányzik nekik.


2015. jún. 11. 05:12
 1/7 anonim válasza:
41%
Az nem lehet, hogy képbe jött neki egy nő és miatta hanyagolja most a gyerekeket?
2015. jún. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon kevés olyan férfi van, aki igazi kötődést tud kialakítani a gyerekével. Én még ilyet bevallom, nem láttam. Büszke rá, gondoskodik róla, de az a mélyről fakadó szeretet, ami az anyákban meg van, belőlük hiányzik. Van néhány anyás/nőies típus, akiben megvan, de ez a ritkább.
2015. jún. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Az itt válaszoló hímneműek válaszaiból is az látszik, hogy a pasi a gyereket az anyjával köti össze. Nem tud elvonatkoztatni, a tudat, hogy az a gyerek a nőjé, aki már nem az ő tulajdona, gátolja abban, hogy szeretni tudja a gyereket továbbra is.
2015. jún. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is arra gondoltam először hogy lehet megismerkedet valakivel,ezért hanyagolja most a randi időszakban őket,hisz eddig rendben volt,azt mondtad fokozatosan ritkult.esetleg lehetséges hogy tulorákat vállal hogy ne érezze a magányt hogy egyedül él,vagy sajnálatos de az is lehet a szabályozott találkozások miatt elhidegülnek egymástól,elhidegül a gyerekeitől igy hogy nem mindennap van velük...bűár leginkább a csajozás miatt ritkul,valami oka biztos csak van
2015. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csajozik, bulizik, éli az életét.
2015. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"...hogy az a gyerek a nőé, aki már nem az ő tulajdona.."


Kedves 3-as: biztosan véletlenül fogalmaztál így, hisz te is tudod: az a nő sosem volt a férfi "tulajdona".

Ami az apa csökkent érdeklődését illeti, én is úgy gondolom: eddigi kapcsolata elég felszínes lehetett ahhoz, hogy most, amikor valószínűleg új partner van a láthatáron, feléjük se nézzen.

2015. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rohatt libsi oldal. A korrekt rendes válaszokat folyton törlik.
2015. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!