Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Szülők, ti mit szólnátok, ha a lányotok nem hívna meg az esküvőre?

Figyelt kérdés
Nagyon cafatokban van a család, most ezt nem részletezném. Úgy tervezzük, hogy 2 tanú, összeadnak minket és kész. Viszont félek mit szólna anyám. Náluk divat a nagy esküvő, lagzi és minden földi jó, mert a családnak van pénze. Nekünk viszont nincs.
2015. jún. 12. 11:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A mamámban nagyon nem bízok. Ő 100% letámadná aput. Anyuval szerintem megtudnám beszélni, hogy maradjon nyugiba. Viszont a mamám nevelt fel jóformán... ugyhogy nemtudom tényleg.
2015. jún. 12. 12:02
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor viszont, ha a nagymamád nevelt fel, őt kellene meghívni anyud helyett, vagy mellette. És neki leszögezni, hogy csak akkor jöhet, hogyha viselkedik. Attól, hogy idősebb, még meg kell értenie.
2015. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tökre igazad van. Minden érintettnek mondd meg, hogy egyszerűen nem akartok családi összejövetelt, kéttanús esküvő lesz, értsék meg.


Amúgy én remélem, hogy egyrészt békés családban tudom majd felnevelni a gyereket, és ettől teljesen függetlenül el fogom tudni fogadni a döntését. Ha két tanúval akar házasodni, akkor így akar, tegye, nekem az a dolgom szülőként, hogy boldogságot kívánjak neki. Felnőtt, az ő élete, és semmi nem múlik azon, hogy hányan nézték az anyakönyv aláírását.

2015. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ha csak a szertartáson, de ott szeretnék lenni. az nem kerül semmibe, de látni szeretném a lányom arcát, a mosolyát:)

... de ezt lehet, hogy csak a szülők értik igazán.

2015. jún. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A polgárira mi sem hívtunk meg senkit. 1.evvel később volt a templomi,de senki nem tudta hogy mi mar hazasok vagyunk a családból. A templomi utan be jelentettuk h var egy vacsora. Azt sem tudtak a szülők kit hívtunk kit nem. Azt mondtuk mi mindent elrendeztunk (nalunk is az a szokás,h aki mé hívott azt vissza kell hivni,meg a rokonság..blabla..) A templom utan el mentünk egy étteremben ahol elore lefoglaltuk a helyet,nekem szüleik es testvéreim voltak ott,meg barátnőm. Paromnak szinten. Egy 1xű menüt ettünk. Kocintottunk es mentünk haza. Mergesek voltak szuleim is,hogy ezt mert csináltuk..de én ugy voltam,nem a regi vilag van.. Iszonyat draga minden. Es meghivj olyanokat akikel nem is nagyon tartod a kapcsolatot.. Nekem szuleim ki tudtak vna fizetni,de azon a penzen berendezem a lakásom :) később meg mondtuk h egy eve hazasok vagyunk.. Lattam h kicsit rosszul esett nékik..de orultek h a templomirol nem maradtak le. Meg is mondtam a szülőknek,ha akkor akadekoskodtak volna,nem hívom meg arra sem. Az mi nagy napunk. Had csináljuk a h mi akarjuk.. :)
2015. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!