Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha a 16...

Szülők! Mit szólnátok ha a 16 éves lányotok kék hajjal állítana haza?

Figyelt kérdés
Még akkor is kiakadnátok ha amúgy menne a szeméhez?
2015. máj. 1. 00:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tetszene. 34N
2015. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Én nem szólnék semmit:)
2015. máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

az én anyukám jól kezelte, bár én mondtam neki előtte, hogy ez lesz. (15 voltam)

most neki is színes haja van, fertőző :D

2015. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Ha nyáron tenné nem bánnám. De a legtöbb iskolában nem nézik ezt jó szemmel (vagy egyenesen ütközik a házirendbe), és nekem nincs kedvem ezért a tanárokhoz járkálni. Ezt egy 16 éves már megérthetné.
2015. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
Nem tetszene,ha a 16 éves lányom igy akarna,vagyis ezzel akarna kitünni az iskolában,vagy bárhol.
2015. máj. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Színező - majd lekopik, ha mégse jön be! Nekem személy szerint tetszene, volt nekem is kék hajam.
2015. máj. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

Megmondanám neki a véleményem (hogy tetszik, jól áll vagy sem).

Csilliószor nagyobb gondokat el tudok képzelni egy 16 éves lánynál, nehogy már a haját se festhesse. Oké, a kék szokatlanabb, de biztos pont ez a cél :)

Legalább nem az a másokhoz hasonulni akaró leányka, szeretem a polgárpukkasztást, a páromtól tanultam el, aki annak idején narancsvörös hajat viselt, bár a hidrogénszőke jobban állt neki. Fiúként, bár ez nekem mindegy.


Rózsaszínnél már remegne a léc, alapvetően utálom a rózsaszínt, bár sokat szelidültem e téren az évtizedek alatt s a párom kedvenc mágikus animelányának rózsaszín hajú a szerelme, szóval minimum neki talán még az is tetszene.

De a szabadságtiszteletem még a rózsaszínutálatomnál is nagyobb. Amíg nem csillámos. Csak ne kelljen ránéznem.

2015. máj. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%

:-)

Örülnék neki, mert lehet, hogy az anyját is rá tudná venni, hogy ő is fesse be... :-)

Persze csak, ha jól áll neki, de tuti, hogy jó. :-)

És ráadásul sokkal jobb, mint a tetoválás, és a sok különféle, a testét végleg elcsúfító "testékszer".

2015. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak színező, akkor egyszer elmegy.
2015. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
#8 37F
2015. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!