Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egy 17eves lanynak...

Szerintetek egy 17eves lanynak mennyire ajanlott autot venni?

Figyelt kérdés
Ti vettetek,vennetek?

2015. jún. 15. 10:34
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
72%
Ha öngyilkos akart lenni a lány, akkor apukának inkább a pszichológiai kezelését kéne finanszíroznia a gyereknek, nem pedig autót rakni a segge alá! Az egészsége fontosabb lenne, mint hogy van-e autója!
2015. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
67%
Igen, kétszer meghúzták nem feltétlen jelent valamit, engem is meghúztak kétszer motoron, miután kész voltam a teherautóval is meg a személlyel is, egyszer sem azért ahogy vezettem. De azzal egyetértek, hogy a leírt esetben egy pszichológust fizetni sokkal fontosabb lenne mint autót.
2015. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nemsoká meglesz a jogosítványom és már a kezdetek óta tervben van nekem egy autó. Nem milliárdos BMW, hanem egy párszáz ezer forintos kocsi. Ha megengedhetjük miért ne? Nem fogom ezért rosszul érezni magam.
2015. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. jún. 15. 23:17
 45/46 anonim válasza:
17 éves lánynak autó? Na ne már!
2015. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

HA van jogsija, miert ne? De persze egy regi hasznaltat eloszor, mert az elso autot ugyis meg fogja meg huzni, nyomni stb, majd ha azon mar rendesen megtanult vezetni, akkor.


Meg persze mibol tartana fenn? Sose ertettem minek az olyanoknak auto akik "ketezerer" tankolnak... Ha annyi penze nincs hogy teletankolja akkor mi a francra vag fel?

2016. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!