Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik meg a szüleim...

Miért nem értik meg a szüleim hogy nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés
az hogy hétvégente részegre iszom magam nem jelenti azt hogy van valami bajom de ők röktön az okát keresik 17 éves vagyok és élem az életem miért nem értik meg?

2015. jún. 18. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

szerinted az normális dolog hogy hétvégente részegre iszod magad?

úgyis élheted az életed ha nem iszod le magad úgy hogy azt se tudd hol vagy

az agyaddal vannak bajok szerintem, de én ajánlanék neked egy jó kis nyelvtan órát most RÖKTÖN

2015. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
Nyelvtan óra neked kell kedves első válaszoló :D nem RÖKTÖN hanem RÖGTÖN ;) és kedves kérdező, szerintem sem normális hogy hétvégente leiszod magad hulla részegre...alkoholista akarsz lenni? És amúgy is miből telik neked erre???
2015. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Hááát örülj, hogy nem az én gyerekem vagy, éás tedd össze a két kezed, mert én bizony olyan gonosz vagyok, és úgy megtáncoltatnálak a szüleid helyébe, hogy nem tudnád merre van az arra, és időd sem energiád az ivászatra nem lenne, az tuti bizti:D


Türelmes szüleid vannak. Én nem lennék az.

2015. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2# Akkor olvasd el a kérdést még egyszer és látni fogod, hogy ő írta úgy, az első válaszoló meg iróniából írta le úgy....
2015. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

RÖKTÖN XD Te jó ég


17 évesen az az életed, hogy minden héten részegre iszod magad? Még jó hogy az okát keresik, mert ez nem normális...inkább szomorú és szánalmas.

2015. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Ibra1536 válasza:
100%
17 évesen részegre iszod magad és nem érted miből gondolják azt, h bajod van? :D Neked tényleg bajod van. :D De ha mondjuk te keresed meg a pia árát akkor nem szólhatnak bele, de ha az ő keresetüket iszod el akkor megérdemelnéd, h apád jól elp_csázzon téged. :D
2015. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki csak úgy érzi jól magát hogy leissza magát a sárga földig, ott bizony gond van. és ha ez egy rendszeres dolog, akkor függőség alakul ki, aminek nem lesz jó vége, főleg ha már 17 évesen kezded.
2015. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, elnézést kérek :D (2-es voltam)
2015. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem, teljesen mindennapos, hogy egy 17 éves minden hétvégén seggrészeg. Bazz, éled az életed. Ez eddig oké, de nem tudnád kicsit hasznosabban élni? Művelődj, kulturálódj, önkéteskedj, sportolj, stb.

Az gondolom meg se fordult a fejedben, hogy szeretnek, és nem akarnak sem eltemetni, mert gallyra ment a májad, sem 20 évesen vegetálva látni.

2015. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy ekkora álszent közösséget, mint ami itt van... Normális, inkább most bulizd ki magad. Én is ilyen voltam, mint te, aztán 19 évesen már nem hozott lázba a lerészegedés. 21 éves koromra pedig végleg leálltam az alkoholfogyasztással. A többi válaszadónak üzenem, hogy már ideje lenne levetkőzni ezt a maradi gondolkodást.
2015. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!