Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik meg a szüleim...

Miért nem értik meg a szüleim hogy nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés
az hogy hétvégente részegre iszom magam nem jelenti azt hogy van valami bajom de ők röktön az okát keresik 17 éves vagyok és élem az életem miért nem értik meg?

2015. jún. 18. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ez nem maradiság kérdése, sok fiatal küzd alkoholproblémákkal, és a nagyrészük úgy kezdi, hogy piálgat a buli kedvéért.
2015. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha az maradiság, hogy egy kamasz minden héten részegen fetreng és szerintem szánalmas, akkor igen maradi vagyok.


Ha maradiság az, hogy nem menőségből iszok, meg nem csak úgy tudok bulizni ha "be vagyok állva"...akkor szintén maradi vagyok.

2015. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kedves második válaszoló ha ekkora gyökér vagy akkor inkább meg se szólalj :D szerinted miért írtam EKKORA BETŰKKEL HOGY RÖKTÖN? :D bújj el inkább :D
2015. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Ibra1536 válasza:
#10-es nincs azzal baj, ha valaki megissza amit kíván a gyomra, én is megiszom minden hétvégén, de azzal van a baj, amikor valakit ájultan a cimborái visznek, de még ők sem tudják, hogy pontosan hova is. Érted? :D
2015. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kérdező: Komolyan érdekel, és légy szíves válaszolj.

Honnan gondolod azt, hogy normális dolog bebaszni minden héten? Persze azért nem dőlt össze a világ, hogy bulizol, csak vajon rá fogsz-e szokni a mértéktelen piálásra, vagy le tudsz majd állni később.

2015. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!