Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is túlzásnak tartja az...

Más is túlzásnak tartja az ilyen szigort?

Figyelt kérdés
Az első hat évben végig kitűnő tanuló voltam, a szüleim elküldtek hatosztályos gimnáziumba. Igaz hogy a hetedikes anyagot kezdtük, de nem könnyű, félévkor több tantárgyból (matematika, angol, kémia) hármas lettem. Most évvégére a matematikát és az angolt sikerült négyesre kijavítanom, a kémiát sajnos nem és sajnos biológiából is rontottam (hármas lettem). A szüleim a "lustaságom" számlájára írták és közölték, hogy nincs nyáron se strand, se barátok és csavargás, hanem amint meglesznek a tankönyvek azonnal hozzáfogok és tanulok.

2015. jún. 19. 06:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos a szuleid nem normalisak. Egy szintig nincs baj a szigorral...de miert gondoljak,hogy egy elore kiolvasott tankonyv megvaltoztat egy multbeli jegyet??
2015. jún. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
még jó, hogy szeptemberben kapsz tankönyvet.
2015. jún. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Jaj első, nyilván nem a múltbeli jegyet akarják megváltoztatni, hanem azt akarják elerni, hogy jobb eredményei legyenek.
2015. jún. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Akkor mondd meg nekik, hogy augusztus végén osztják a tankönyveket, addig nyugodtan elmehetsz akárhová. Elég idióta szüleid lehetnek, ha azt hiszik, hogy a nyári strand, csavargás meg a barátokkal levés befolyásolja a tanévben szerzett jegyeidet...
2015. jún. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3as...nyilvan ironizaltam
2015. jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Add a könyvet a szüleidnek , olvassanak bele egy kicsit es kérdd meg őket hogy magyarázzák meg, majd akkor megtudják hogy nem egyszerű ahogyan gondolják, főleg a matek .
2015. jún. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az "véletlen" pesrze mindig kimarad az ilyen kérdésekből, hogy év közben kértél tőlük segítséget? Leültek veled tanulni vagy fizettek magántanárt, hogy tudj javítani?
2015. jún. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A nezetem szerint kegytlenkedes nem szigor
2015. jún. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Ez szerintem hülyeség, amit csinálnak,

könyörgöm a gimi nehezebb ( én is 6osztalyos gimibe járok, most voltam 8.-os)

Es teljesen mas az egész, máshogy tanítanak azon kívül minden új volt

Es mivel ez gimi valószínűleg nálatok is többet elvárnak a tanárok, mint általánosban

Attól, hogy eltiltanak mindentől nyáron nem leszel jobb tanuló



Esetleg ezt így mond el, de higgadtan

Hogy nehezebb volt tanulni ( ha tényleg)

Mást vártak el a tanárok

Es attól, hogy eltiltanak a baratoktol nem lesz jobb

Gondoljanak bele,mi jobb?!

1. Bent ülsz a gép elott, mert meg nincsenek konyveid

2. Kint vagy a szabadban, a friss levegőn a barátaiddal


Es attól, hogy elolvasod a könyvet nem fogod majd jobban érteni

Valszeg ahogy elolvasod, főleg a kémiát kb szenvedni fogsz

Én volt amit a tanár magyarázatával sem értettem meg :'D

Es a matek meg a másik, amit érteni kell

2015. jún. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mi július elején kapjuk meg a tankönyveket, a nagyobb gimisek akik a rendes gimibe járnak meg a hatosztályosok közül a kilencedikes évfolyamtól felfele kapják meg szeptemberben.
2015. jún. 19. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!