Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd a kamasz gyerekedet...

Elengednéd a kamasz gyerekedet 4 napra Balatonra, Úgy, hogy az osztálytársa vezesse az autót?

Figyelt kérdés
Két éve van jogosítványa a fiúnak, félek, hogy kamasz fiúk együtt még fegyelmezetlenebbek... Aggódom.

2015. jún. 19. 08:13
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Sztem minden fiatal először a Balatonra megy egyedül nyaralni, ami hozzátartozik a felnőtt élethez. Ugyanis, aki már 18 éves, annak muszáj lesz felnőni. Viszont az jó, hogy aggódsz érte. Kevés szülő foglalkozik, így a gyerekével. :) Ha jól nevelted bízz benne, hogy megbízható barátokat választott és nem lesz semmi baj.


Mi is most érettségiztünk és ugyan így 5 autóval megyünk le. Bár mi 5 évfolyamosba jártunk, így már sokan 20 évesek vagyunk. Bár mi szülő nélkül megyünk ;-) Nekem 1,5 éve van jogosítványom, de Szeptembertől vezettem napi rendszerességgel. Viszont én jobban örülök, hogy én vezethetek és nem más.


Én elengedném, mert jó lesz és nem érdemes kihagyni. :)

2015. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
48%
17 évesen már kézhez kaphatja a jogosítványt, 16,5 évesen már elkezdheti az elméletit. Kicsit nézzetek utána bár sokat nem változtat a dolgon.
2015. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
47%
Akinek ket eve jogositvanya van, az mar eletkorabol adodoan nem lehet kamasz, hanem mindenkepp nagykoru, tehat felnott.
2016. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!