Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudom meggyőzni a...

Hogyan tudom meggyőzni a szüleimet hogy elengedjenek pár napra nyáron fiúkkal?

Figyelt kérdés
nem csak fiúkkal mennék, de a társaság nagy része fiú, és nem ismerek mindenkit. A szüleim nagyon féltenek, és nem akarnak elengedni. Részben megértem, mert tudom hogy ilyen társaságban elég sokminden történhet, de én nagyon szeretnék elmenni. Mit tudok tenni hogy ne féltsenek ennyire? (amúgy 18L)
2015. jún. 20. 20:48
 1/9 anonim válasza:
66%

Nem ertem hogy 18eves korodra miert nem engednek el....

De nyugtasd meg őket,ha esetleg megy barátnőd akkor vele,esetleg a barátnőd mennyen at hozzatok es gyozze meg a szüleid hogy minden rendben lesz,nem lesz gond,és ESZEDNÉL VAGY !

Remélem azért tudtam segiteni:) 17\l

2015. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a lányokat nem ismerem, csak pár fiút.
2015. jún. 20. 20:56
 3/9 anonim válasza:
100%
18 éves vagy az isten szerelmére! Tán 30 éves korodig kerüld a fiúkat?! Nem értem a szüleidet.
2015. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nekik, hogy már úgysem vagy szűz. :D
2015. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
DE mit mondjak hogy ne féltsenek? :D Az a baj hogy nekik más a gondolkodásuk, és szerintük csak a komoly kapcsolat az elfogadható..
2015. jún. 20. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A komoly kapcsolat is ismerkedéssel kezdődik.
2015. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
18 éves vagy. Ha menni akarsz, mész.
2015. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából én is így gondolom, hogy 18 évesen nem tilthatják meg, de most ha mindkét szülőm itthon van meg tudják akadályozni hogy elmenjek. Illetve veszekedni sem akarok, de egyszerűen nem tudom nekik elmagyarázni hogy ne féltsenek..
2015. jún. 20. 22:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#7: azért ez nem ilyen egyszerű. Mert bár erőszakkal nem tarthatják vissza, de őket sem kötelezi semmi arra, hogy eltartsák, vagy hogy támogassák tanulmányait. Mindaddig ők diktálják a szabályokat!
2015. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!