Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a szüleim nem...

Mit tegyek, ha a szüleim nem engedik, hogy letöltsem a Sims-et, pedig az öccsémmel mindketten nagyon szeretnénk?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem anyukámat, hogy elkérhetem-e a Sims-et az egyik barátnőmtől, hogy letöltsem. Azt mondta, hogy nem lehet, mert függő leszek, meg rosszat tesz a hátamnak és a szememnek. Már mondtam neki, hogy ez nem igaz, meg cserébe csinálok házimunkát is, de nem engedett. Az a baja, hogy volt egy előző játék (Hay Day), amivel elég sokat játszottam (nem is tagadom) és az neki nagyon rossz "élmény" volt. Mondtam anyukámnak, hogy azt tényleg túlzásba vittem, és ezzel nem játszanék annyit. Ez a próbálkozásom is sikertelen volt...


Mit mondjak neki, vagy mit tegyek? Van valami ötletetek? Kérlek SEGÍTSETEK!! A válaszokat előre is köszi!:)



2015. jún. 25. 20:36
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
45%
Igaza van.... Én is így kezdtem, aztán CSGOval folytattam... Ma már orosz menekülteket csempészek át a szerb határon... (akaratomon kívül)
2015. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%

Hay day-t éjjel nappal nyomom én is Sims-el együtt. :))

Várj egy kicsit amíg elcsitul az ügy, addig legyél szorgalmas mindenbe, és aztán próbálkozz újra.

2015. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
16%
Semmit. Mi is pont azért nem engedjük a gyereknek, mert egész nap előtte ülne. A baratnőihez is gépezni jár, mert itthon limitált ideig szabad. Élj a valóságban, ne egy játékban.
2015. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#1 Nem fogok utcara kerulni amiatt, mert napi 2 orat gepezek... Amint irtam emellett segitek is a hazimunkaban.

#2 Koszonom a valaszod, orultam, hogy valaki ertelmes is valaszolt :D Kiprobalom, amit irtal.

2015. jún. 25. 20:55
 5/29 anonim ***** válasza:
60%

Egyszerű, fogod, letöltöd és játszol... nehogy már még ehhez is a szülők engedélye kelljen. Egyáltalán honnan tudja mivel játszol? Azt lesi melletted állva a szobádban?

Mondjuk ahhoz hogy játssz a netről crackelt verziót kell szerezned, mert a barátnődé nálad nem fog működni... ha a sims4-ről van szó. mondjuk a többivel is csak akkor tudsz játszani ha a dvd nálad van, anélkül nem indul el.

2015. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
21%
Édesanyádnak teljesen igaza van,az a játék csak leszívja az agyadat. Amúgy van a számítógépezésnél jobb elfoglaltság is hidd el. Hány éves vagy?
2015. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
13%
Letölteni meg ne töltsd le mert teleb***od a gépet vírussal. Ha csak nem értesz hozzá.
2015. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%
Az utolsó még azt hiszi, hogy a gépet csak játékra lehet használni. :))
2015. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%
6#-os, elnézést. :)
2015. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
39%
Hogy te a CSGO val lettél függő,annyiban hasonlítassz az osztálytársamra(kihagyot 4/6 ballagási próbát,de a kérdezőnek azt üzenem,hogy használjon sütő időzítőt,ott beállíthatid,hogy mennyi időt játszol,nekem ez a Minecrafttal,most a tableten a MC4-gyel,a Terrariaval van ez.
2015. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!