Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan értetnétek meg a...

Ti hogyan értetnétek meg a gyereketekkel hogy ne hallgasson rasszista nemzeti rock zenéket?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 19:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Szétválasztanám a problémát. A zenei ízlés egy dolog, önmagában nem hinném, hogy gond lenne. Minden stílusban lehet találni igényes és igénytelen zenét is.

A túlzásba vitt rasszizmus és jajdenemzetivagyokizmus már más kérdés. Általában az intenzitása fordított arányban van az illető történelmi ismereteivel. Így számomra az lenne a logikus lépés, hogy valami módon az ismereteit próbálom bővíteni. Ez persze nehéz, meg kell találni azt a módot rá, amire a gyerek fogékony. Így talán magától is rájön, hogy mi a probléma az elképzelésével.

2015. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig jobb, mintha Justin Biebert hallgatna. :D
2015. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

# 18/22 hát az Egészséges Fejbőr az egyik legrégebbi és legigényesebb skinhead zenekarok közé sorolható az Új Hajnallal (a valamikori OI kor) együtt


Ezek hungarista zenekarok de ami fenn hallható az már NS zene, náci zene magyarán

A skinheadek többsége régen azt se tudta mi a kettő között a különbség és szerintem ma is sokan karlenditenek még mindig a nagymagyarországos piros fehér zöld csikos pólóikban, pedig a kettő eszme között nagy különbség van


Tudni kell, hogy az ember milyen eszméket vall és miért vallja azokat

2015. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
60%

Na végre megint valami hallgatni való. Zsír zene nincs ezzel semmi baj.

Mint már előttem írták a zenei ízlést , és viselkedést, gondolkodást külön kell választani.Ha a fejében, és a viselkedésében nincs baj, akkor semmi kivetni valót nem látok bármilyen zene hallgatásában is.

Én pl. ezeken a számokon csak mosolygok. Hozzáteszem nem vagyok rasszista, sem náci , sőt elítélem. Persze más előtt nem fogok ilyen számokat hallgatni mert tudom hogy mások ízlését sérti...

Szerintem van akinek bejön ez a fajta trágár, sértegető , szöveg, mint nekem is , de ezzel még nem értek egyet a mondandójával, egyszerűen csak jó hallgatni , rímel , stb

2015. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
91%

24 es vagyok . most olvastam el a többi hozzászólást. Jó hogy más is van így mint én. Attól mert valaki ilyen zenét hallgat nem kell rögtön rosszra gondolni.


Na mire nem jó a gyik tök jó zenekarokat lehet megismerni (egészséges fejbőr)


egyébként 32 éves vagyok ezt a kérdezőnek üzenem , és semmi ferde hajlamom vagy beütésem nincs :D

2015. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha az tetszik neki halgassa.

Nincs raszizmus de igény van rá

Sp vagy Flour jobb lenne??

2015. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Utolsó: Flour azóta lett jó, amióta megalapították a Wellhello-t. Meg eleinte is jó számai voltak, amikor rappelt. Közben volt egy olyan időszaka, amire nem éppen lehet büszke, de ő legalább nem maradt meg az értelmetlen zenéknél, amiket csak a tinilányok hallgatnak meg.
2015. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nekem nem celom hogy a gyerekemnek ugyanolyan izlese legyen mint nekem. Onallo embert akarok belole nevelni, nem az en kepmasomat.

Ha en szeretem a tokfozeleket, o meg nem, ha o szereti a rockot en meg nem, az nem latom be miert lenne barmilyen szempontbol rossz. Sot, ha nem ugyanaz a politikai beallitottsagunk, es o mondjuk majd mas partra szavazna mint en, attol se fogok falnak menni.

2015. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
24%
A nagymagyarkodó zenekarokat be kéne tiltani.
2015. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
48%
Letiltani? Miért? Semmit nem tudsz tenni ellene, mert ezek a nézetei és ez így van rendben. Rasszista vagyok, na és? Nem én tehetek róla, hanem a gyilkos kecskeb @szó ar@bok, a drogos n!ggerek, a pénzéhes kollaboráns cionista zs!dók és a tolvaj c!gányok,a viselkedésük miatt utálom őket, nem a színük miatt.. Kárpátia,Egészséges Fejbőr, Radical Hungary, Mos-OI, Hunnia, Romantikus Erőszak. A hazaszeretet nem bűn. A faj fenntartása nem rasszizmus. Egyenjogúság már pedig nem létezik, a természetben sincs egyenjogúság, más népek, más kultúrával, más nézetekkel és más szokásokkal, maradjanak ott, ahova tartoznak. Ja, amúgy 16F , majd 'kinövök' belőle, ha nem lesz c!gánybűnözés. Hozzánk is betörtek már, nev.apum telefonját, papám tárcáját is ellopták már, anyumra munka közben rátámadtak, szerintetek mit érzek? Bár számomra a tisztességes c!gányokkal nincs gond, én őket nem is nevezem c!gánynak. A sok jel azért van, mert másképp nem engedné kiírni a választ.
2016. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!