Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan értetnétek meg a...

Ti hogyan értetnétek meg a gyereketekkel hogy ne hallgasson rasszista nemzeti rock zenéket?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 19:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
50%

Pedig én is éltetem a nácikat

Egyébként örülj hogy ilyen gyereked van nem egy liberális komcsi hülye

Legalább szereti a fehér felsőbbrendűséget

Én pl.Divizio88 Titkolt ellenállás Iron eagle

Meg minden felsőbbrendű fehér zenekart halgatok

2018. aug. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Én mint baby bat kerültem ide, a jegyesem egy skinhead.

Ő is hallgat goth rock-ot én is hallgatok nemzeti rock-ot, meg "náci" rock-ot. Apám is nagy rocker még a mai napi is, pedig nem fiatal :D Anyám nem igazán bírja a politikai szubkultúrákat, de erre azt mondom, hogy ízlések és pofonok.

Ha nekem valaha lesz gyerekem, esetleg több is, előbb pofoznám fel akkor ha egy libernyák/komcsi senki lenne.

A rasszizmus egy érdekes dolog. Én rasszista vagyok, de nem fajgyűlölő. Tisztában vagyok azzal, hogy minden ember nem hiába születik oda, ahova. Egy néger ne akarjon fehér lenni, egy fehér ne akarjon néger lenni. De egy egész emberi csoportot elítélni azért, mert a 40-80%-a olyan amilyen, sajnos, az butaság. Nem ugyan ez, de hasonló a helyzet a dark-os szubkultúráknál is. Csak azért elitélik az egészet, mert van pár idióta köztünk.


Nem mondom hány éves, L

(Nem, nem a Death Note-ból :D)

2020. okt. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!