Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleimnek miért mániája hogy...

Szüleimnek miért mániája hogy forrón kell megenni az ebédet?

Figyelt kérdés
Mikor kész van szólnak hogy rögtön menjek enni, de nem értem miért mert annyira forró hogy nem lehet megenni, így fél óra azzal telik hogy nézem az ételt, közben hallgatom a szüleim szenvedését mikor esznek "hú de forró", majd mikor kicsit hidegebb akkor nekiállok enni, de az is szenvedés mert még mindig forró, így a finom ételeket is szenvedéssel kell megennem.
2015. jún. 28. 20:30
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
amúgy a muszáj a pontos j.
2015. jún. 28. 20:43
 12/34 anonim ***** válasza:
40%
Reméljük súlyosabb gondjaid nincsenek, és akkor nem lesznek álmatlan éjszakáink miattad.
2015. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
36%

Ha ők megeszik 5 perc alatt, akkor mégsem lehet olyan ehetetlenül forró.

Fújd, kavargasd.

2015. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, a doktor néni pedig két külön szó.

Amúgy hány éves vagy, hogy doktor néniként emlegeted az orvost? 10?

2015. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
14%

de aranyos vagy xDDDD

Mert az étel melegen jó és ha ott ülsz mellette akkor biztos nem fog túl hűlni :)

2015. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
22%
pontozz le mindenkit ilyen hülye kérdezőt se láttam még, ilyen hülye kérdést feltenni
2015. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%
Miért olyan hihetetlen egy kisebb égési sérülés a meleg kajától? Én is volt már, hogy gyorsan, még forrón nekiláttam a kajának, nem is ettem meg így az egészet, mert nem bírtam, de a szájpadlásomat az a pár falat is úgy megégette, hogy aztán 2 napig kellemetlen volt a kajálás, és gyengébben éreztem az ízeket.
2015. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom, azt várta, hogy jól leszidják a szüleit a kommentelők, mert hogy micsoda szenvedést okoznak neki a forró kajával...
2015. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehetetlen, nekem is volt ilyen, de nem kellene ezért a szülőket okolni. Ha jól értem, nem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy most rögtön kezdje enni a forró levest.
2015. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%

Itt még soha senki nem forrázta le a nyelvét? Szerencsések vagytok, piszkosul tud fájni.

Amúgy fene tudja kérdező, nekem nagyszüleim ilyenek. Kész a kaja és ha 1 perc alatt nem terem ott mindenki, akkor már megy a hiszti, na kihűlt a kaja, már ne is jöjjenek, már minek, pocsékba ment az egész stb.

2015. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!