Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleimnek miért mániája hogy...

Szüleimnek miért mániája hogy forrón kell megenni az ebédet?

Figyelt kérdés
Mikor kész van szólnak hogy rögtön menjek enni, de nem értem miért mert annyira forró hogy nem lehet megenni, így fél óra azzal telik hogy nézem az ételt, közben hallgatom a szüleim szenvedését mikor esznek "hú de forró", majd mikor kicsit hidegebb akkor nekiállok enni, de az is szenvedés mert még mindig forró, így a finom ételeket is szenvedéssel kell megennem.
2015. jún. 28. 20:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
52%
Rossz hírem van. Apukád valójában nem Kovács János, ahogy te gondoltad, hanem Juan Ramírez Nunez de Ortega főinkvizítor, és anyukád is hasonló kaliber. Most még csak kínoznak a tűzzel, de hamarosan el is akarnak majd égetni élve! Menekülj!!!
2015. jún. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
56%

Azért kell azonnal elindulni, amikor szólnak, hogy kész az ebéd, mert ha rajtad múlna, akkor még fél óra múlva is a monitor előtt ülnél, és gyakorikérdéseznél, vagy más, az ebédnél számodra sokkal fontosabb weboldalakat látogatnál...

Ezt próbálják megoldani a szüleid azzal, hogy késedelem nélkül indulni kell.

Az én gyerekeim is ilyenek, képesek lennének félórákat alkudozni, hogy mi miatt nem idulnak, ha szólok...

2015. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
én is mindig forrón eszem az ételt, jól esik.
2015. jún. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, de lököttek a szüleid. Megmagyarázni nehezen fogod tudni nekik, hogy valami nem egészen frankó velük. Ezt szokták meg. De hogy ilyen logikátlanságokat csinálnak, rávilágít téged arra, hogy elgondolkozhass a dolgok értelmén.
2015. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!