Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy erdei remete akarok lenni?

Figyelt kérdés

Mivel engem nem érdekelnek az emberek, ez az egész világ ami itt van, én úgy döntöttem, hogy erdei remete leszek egy messzi erdőben. Mit mondjak a szüleimnek? Jövőre mennék egyetemre, de nem akarok, hanem egy erdőben szeretnék élni.


19/F


2015. jún. 18. 20:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Legalább a turisták nem tévednek el :D ha elég ideig ott leszel akár lehetnél az új Tarzan film szereplője is
2015. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
haha
2015. jún. 18. 20:44
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Apa,anya,szeretnék remete lenni.
2015. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

én is ezt fontolgatom egy ideje és egyre komolyabban


beszélhetnénk a témáról aztán ki tudja, lehet segíteni is tudnánk egymásnak :)

2015. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátok fel magatok mellett érvként Thoreau-t. Ő is kiköltözött egy kis kunyhóba, egy tó mellé. Ezt az élményt örökítette meg a Waldenben.


Hajrá!

2015. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
És bogyókat szednél ? Tudod, hogy az állami erdőknél is van egy adott mennyiség, amit le lehet szedni, de afelett bírságolnak. Állatot meg egyáltalán nem szabad elejteni, mert az a vadásztársaság tulajdona. Magánerdőben meg lelő a kerülő. Nem egyszerű a remete élete.
2015. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Mivel 19 éves vagy, így nem kell az engedályük. Akárhogy elmondhatod, aztán indulhatsz is!
2015. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak előbb legyen egy erdőd,ahol remetéskedhetsz:)
2015. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Miből veszed az otthonodat az erdőben? Vagy majd a földön alszol a fák között? Miből fogod magad fenntartani, miből lesz ennivalód? Honnan szerzed az engedélyt ahhoz, hogy az adott erdőben élj (csak mert nem biztos, hogy lehet).
2015. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, a kérdéseidre válaszolva:


-Sárból építek magamnak kunyhót

-Az ételt/italt a környező fák és tavak biztosítják, illetve az Erdei Remete futárszolgálat munkatársai

2015. jún. 18. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!