Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis, hogy gyakorlatilag...

Normalis, hogy gyakorlatilag egyedul latom el a fel eves hugomat, mert anyam depresszios?

Figyelt kérdés
Pelenkazas, oltoztetes, furdetes, etetes, seta, stb. Ezeket 99%-ban en csinalom. Anya ritkan elviszi orvoshoz, amugy tv-zik egesz nap. Boltba en jarok, mert o nem megy ki az utcara, mert keptelen ra. Nagyon neha foz, amugy hideget eszunk. A lakas egy mero kupi, az en szobam az egyetlen tartosan tiszta resz. A barataimmal szinte nem tudok talalkozni, ha ejszaka felsir kepes inkabb a fejere huzni a parnat, de nem kel fel. Nagyon elegem van mar.
2015. júl. 5. 02:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, a tesód apja hol van? Te hány éves vagy?
2015. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem, ez egyáltalán nem normális! Segítséget kell kérned!

És nem tudom, miért pontoznak le mindenkit, aki rákérdez az apukára!? Ez a leglogikusabb kérdés ebben az esetben. Hol van a te apukád? Testvéred apukája? (Ugyanaz egyáltalán?)

Te hány éves vagy? Nagyszülők?

Nem a te dolgod ellátni a testvéredet. Anyukádnak pedig kezelés kell.

2015. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! En 17 vagyok. Hat apamat nem igazan erdekli dolog, nem akarta megtartani a hugomat, ezert kiment kulfodre dolgozni. En mondtam neki, nogy menjen orvoshoz, de nem akar es elkuld a francba, meg karomkodik velem.
2015. júl. 5. 11:44
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
akkor most szépen hívd fel a védőnőt vagy a helyileg illetékes gyámügyet vagy kérj segítséget az iskolában a gyermekvédelmis tanártól!
2015. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

valahogy mindenképpen el kellene vinned anyukádat a pszichiátriára

de amikor te suliban vagy, tud gondoskodni a kicsiről?

nagyszülők?

elhiszem, hogy eleged van, de most neked kell észnél lenned, gondolnod kell a kicsire, mi lenne vele, ha te sem törődnél vele. lehet, hogy erre rámegy a tinikorod, a barátaid, de felelősséggel tartozol a húgodért, ha anyád nem képes rá. de tartósan ez nem fenntartható. apukád biztos haza szokott látogatni, beszélj vele, és vigyétek el anyukádat egy pszichiátriára. mondjuk akkor, mikor neked nincs suli, pl.most nyáron, mert valószínűleg benn fogják több napra, hétre, és neked kell gondoskodni a kicsiről. több tesód nincs?

2015. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Suliidoben egesz delutan el voltam vele. Apokozben anya immel ammalm megcsinalt par dolgot, de ugye minek, mert ugyis jovok haza. Ezt konkretan megmondta nekem, mikor hazajottem, es ugy, hogy egesz nap itthon volt semaja, se a hugom atoltztetve, se semmi, ki se szelloztetett.
2015. júl. 5. 14:30
 17/17 anonim ***** válasza:
Hogy alakult az életed?
2019. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!