Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd a 16 éves leszbiku...

Megengednéd a 16 éves leszbikus lányodnak, hogy a barátnőjénél aludjon?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 20:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
6%
Persze hogy engedném, de úgy, hogy vigye a holmiját is és haza se jöjjön.
2015. júl. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
97%

A Te lányod! Te nevelted, Te adtál neki értékeket, Neked kell bíznod benne. Fiatal igen, és akkor mi van? Elmondta Neked, hogy leszbikus, hogy van barátnője jó ideje ès engedélyt kért Tőled, hogy elmehessen. Ebből azt szűröm le, hogy tiszteli az anyukáját és megbízik benne. Bízz Te is benne. Adj Neki(k) egy esélyt, nagy baj nem lehet belőle. Gondolom ismered a barátnőjét, esetleg az Ő szüleit. Szerintem engedd el. Utána meg beszéljétek meg, az új szabályokat DE ne korlátozd be, és ne tiltsd el, abból csak az lesz, hogy hazudozni fog és elveszíted Őt!

Sok sikert!

2015. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
5%

Én ezt a kérdést kinyomtatnám, és bevinném az illetékes kormányhivatal gyámügy osztályára.

Sajnos a gyermek miatt már nagyon késő, hogy állami gondozásba vegyék, de ha van kisebb testvére, még talán nem késő.

2015. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%

másfél éve együtt vannak. ha nem tudnád, hogy leszbikus, hanem azt mondaná, hogy pizsiparti lesz a legjobb barátnőjénél, akkor se engednéd?

az együtt alvásról meg: ha ennek az intimitását akarnád megtagadni tőle, van egy olyan érzésem, hogy ezzel is elkéstél. nem csak szexelni lehet napközben, hanem "csak" összebújni is

2015. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Úgyis lefeküdtek már. Vagy ha nem, akkor legközelebb valami kamuszöveggel megy el otthonról és úgy alszik ott.

Ne tiltsd el a barátnőjétől, hidd el, nem jó ötlet....anya is próbálkozott eleinte, és nagyon szenvedtem, mert szerettem a barátnőmet és anyát is, mégis folyton hazudnom kellett neki. Szóval ha nem akarsz rosszat a lányodnak (hazudni senki nem szeret és a lebukástól való félelem sem kellemes) akkor engedd meg :)


És becsüld meg, hogy megkérdezte, és nem valami hazugsággal lógott el....nagyon nehéz egy ilyen kérdést feltenni.


21/L/L

2015. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Lassan már úgyis felnő úgyhogy szerintem most már úgyse tudsz mit tenni nagyon.

Ha neki ez a jó akkor ne ellenezd mert csak téged fog megutálni.

Semmitől nem kell félned kamasz és kíváncsi ráadásul gondolom nem bulizni járnak el meg füvezni

2015. júl. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Amado atya ***** válasza:

Igen. Minden további nélkül.


43/F

2015. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!