Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Homofób szülők! Mit tennétek...

Homofób szülők! Mit tennétek a gyermeketekkel, ha bevallaná, hogy a saját neméhez (is) vonzódik?

Figyelt kérdés
Nem divatból, mielőtt még bárki is előállna ezzel.

2015. jún. 6. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Én először pityeregnék picit, amikor nem látja a gyerekem, de utána mindenben támogatnám és elfogadnám úgy ahogy van. A legfontosabb az ő boldogsága. Ha egy azonos neműben találja meg a lelkitársát hát legyen. Bántana, hogy nem lesz tőle unokám.
2015. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok homofób, így elfogadnám.
2015. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

#2: Nem biztos, hogy nem lesz unokád, mert sok homoszexuális szeretne gyereket. Ha nő a lányod, akkor egyszerű, megoldja, hogy terhes legyen.

Férfiaknál is elképzelhető, ha máshogy nem, sperma donor lesz.

Az homik legtöbbje meg igazából biszexuális. rengeteg ilyen embert ismerek, és vannak gyerekeik.

2015. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"tevedsz, a homofob az aki fel a bezartsagtol"


Az a Klausztrofóbiás te eszes :D


Am meg a homofobok utálják a melegeket szal nem lenne célszerű egy ilyen vallomás előttük.

2015. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 igazad van! Ez eszembe sem jutott, látod. Akkor nincs félnivalóm. Eleinte ahogy írtam bántana, de felé nem mutatnám, 1 nap alatt meg elfogadnám. Szóval én biztos támogatnám és nem lennék a kegyetlen anyja, aki emiatt cseszegeti.
2015. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
én csak akkor fogadnám el ha genetikailag kimutatnák,hogy tényleg meleg.Akkor azt mondanám ez van én így is szeretem és nincs vele semmi probléma,de ha azt mutatnák ki hogy ez csak a fejecskéjében van(ez inkább tiniknél fordul elő) akkor nem tudnám elviselni.
2015. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Feltenném magamnak a kérdést: 'jobban gyűlölöm a b*zikat, mint amennyire a gyermekem szeretem?'

Igyekeznék elfogadni.

2015. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám. Mindenféleképpen. Ha a lányomnak ez jelenti a boldogságot, támogatnám. ( 2 gyerekes anya)
2015. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Mi az hogy genetikailag is kimutatják????? Jó ÉG :O
2015. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!