Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha elmondaná a lányotok hogy...

Ha elmondaná a lányotok hogy leszbikus még szeretnétek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 23:46
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
10%
szeretném, csak szánnám
2015. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
0%
ha kover, rovidhaju es fius kinezetu akkor megertenem. ha bomba csak "plazacica" alkat, akkor valoszinuleg csak divatbol csinalja
2015. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
90%
Nálam semmin nem változtatna.
2015. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
11%
én úgy érezném, hogy elvesztettem, mert akkor ezek szerint egy ideje nem tudom, hogy kicsoda, és ettől bizonytalaná válnék, szóval segítenie kellene abban, hogy újra megismerjem.
2015. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
85%

Persze. A páromnak pedig nulla erkölcsi alapja lenne belekötni, mert a kedvenc animeszereplője, akiről történetet ír hobbiként, szintén az s a történetében is eléggé ott van ez a szál :)


Miért kellene, hogy zavarjon a szexuális orientációja, amiről nem is tehet? (Már ha nem ilyen kis idióta "azt hiszem, hogy leszbi vagyok" dolog lenne, amit rövid úton kinő. Az picit zavarna, hogy ennyit nem tud megállapítani, bár néha ez sem olyan egyszerű, a tinik pedig főleg össze tudnak kavarodni.)

De nekem a nemi identitásom nem normális, azontúl, hogy toleráns vagyok ilyen dolgokban... Jó kis megértő család lennénk :D

2015. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
74%
Mivel egy szem fiam van, kicsit sajnalnam, h nem lesz unokam, de az iranta erzett szeretettem nem valtozna, ha meleg lenne...
2015. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%

Természetesen szeretném, és örülnék, hogy megosztja ezt velem, mert bízik bennem. Ez számomra megerősítené azt, hogy jó szülő vagyok.

Természetesen mellette állnék, és támogatnám mindenben, hogy képes legyen elfogadni és elfogadtatni önmagát, és boldog legyen. Végül is ez egy normális szülő célja, nem az, hogy a szomszéd Mari néni elvárásainak megfeleljen.

2015. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
89%

"ha kover, rovidhaju es fius kinezetu akkor megertenem. ha bomba csak "plazacica" alkat, akkor valoszinuleg csak divatbol csinalja"

Ha kövér, rövidhajú és fiús kinézetű, akkor nem feltétlenül meleg, sokkal inkább transzszexuális. Egy leszbi azért leszbi mert a nőkhöz vonzódik, ezért ő és a párja közelebb fog állni a "plázacicához", mint a fiús kinézethez.


A lányom úgy érez, ahogy akar, semmi beleszólásom nem lehet és nem is szabad lennie. A szeretetnek erősebb az "elveknél"; ha valaki csak ezért kitagadja, az azt jelenti, hogy sosem szerette igazán.

2015. máj. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
8%

Én nagyon örülnék neki. Nem érezném jól magam, ha a lányom fiúzna.

Férfiként pontosan tudom, hogy a fiúk alapvetően mind mocskos disznók, egytől egyig.

2015. máj. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó látom magadból indulsz ki :)
2015. máj. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!