Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minden anya ilyen, vagy az...

Minden anya ilyen, vagy az anyukám nagyon aggódó?

Figyelt kérdés
Még hétfőn történt, biciklizés közben valamin elestem és bevertem a fejemet, hátul. Be kellett vinni a kórházba mert vérzett. Ott elláttak és bekötötték a fejemet. Eleinte szédültem, de tegnap óta megint kint vagyok, biciklizek meg strandolok a többiekkel, igaz én a kötésem miatt nem úszhatok, de röplabdázunk, fagyizunk és beszélgetünk. Anya viszont mindig aggódik, amikor elmegyek, állandóan nézi a sebemet, hogy minden rendben van e, mindennap cseréli a kötést amit szerencsére holnap levesznek. Addig, hogy ne porosodjon, kaptam apától egy csinos rózsaszín baseball sapkát. Nagyon túlzás, hogy anya így félt? Vagy ez a felnőtteknél természetes dolog? Tizenkét éves lány vagyok.

2015. júl. 9. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes, hogy így félt. Ha szédültél, akkor kisebb agyrázkódásod lehetett. Biztosan félt, hogy megint történik valami, amíg még rendbe sem jössz teljsen, pl. röpin a fejednek repül egy labda :) Nem biztos, hogy jót tenne :)
2015. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem sokat szoktam röpizni, kicsit beállok egy pár percre utána megyek le :) Csak olyan rossz, hogy nem nagyon tudok mit csinálni, míg ott van a fejemen a seb :(
2015. júl. 9. 13:38
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Majd elmúlik :)
2015. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bután fog hangzani, meg nem feltétlen fogsz velem egyet érteni, DE : addig örülj, mig törődik veled igy valaki ! :)
2015. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én örülök neki, meg szeretem az anyukámat és apukámat is (a szüleim elváltak) csak csupán kíváncsi voltam, van olyan barátom akivel a szülei nem is foglalkoznak.
2015. júl. 9. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hallottál minden beszélgetést az orvos és szüleid közt?

A kötés cseréjére vonatkozóan szoktak utasítást adni, hogy milyen gyakran kell cserélni, lehet az orvos kérte, hogy ebben a melegben inkább naponta kösse át, mert hamarabb fertőződik. Illetve arra vonatkozólag is szoktak utasítást adni, hogy mit figyeljenek a gyerek viselkedésén, mi az ami rosszabbodásra utaló jel.

A sapka is teljesen érthető, gondolom te se szeretnéd ha piszkos lenne a kötés és nehezebben gyógyulna a seb vagy a por miatt még gyakrabban kéne cserélni.

Szerintem semmi túlzás nincs itt, csak simán gondos szülők. Ha agyonféltenének, nem engednének el strandra.

2015. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen ott voltam bent, szurit is kaptam a vállamba, fájt is. Szeretem a baseball sapkát amúgy :) csak mindig mondogatják anyának hogy minek aggódik ennyit. Többek közt papám is. A varratszedés fájdalmas? Mert a varratot is kiszedik.
2015. júl. 9. 18:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért,de irigylem,hogy ilyen aranyos szüleid vannak.:) Az enyémekkel sincs semmi gond,de azért nem "pátyolgatnak" ennyire.Mondjuk közrejátszhat,hogy én 17 vagyok.:) Örülj neki,hogy ilyen édes családod van!:)
2015. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez tök természetes minden anyuka aggodik de mindegyik a maga módján!:-)
2015. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak, igen és nagyon szeretem mindkét szülőmet :) Szerencsére azóta szépen begyógyult a sebem. Végre újra tudok úszni és megint biciklizek :)
2015. júl. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!