Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám már nem bízik meg...

Anyukám már nem bízik meg bennem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon jó volt a kapcsolatunk, mindent elmondtunk egymásnak, sokan irigykedtek is erre. Megbízott bennem, bárhova elengedett (bár sosem kértem nagy dolgokat, mindig a barátnőimmel voltam és még sosem késtem, mindig tudta hol vagyok) Tegnap egyik barátnőmmel kimentünk a tóhoz és bár 17 fok volt meg aztán esni is elkezdett, bementünk a vízbe. Anyunak ezt előző nap mondtam, azt válaszolta, menjünk... Tudtuk hogy hülyeséget csinálunk, de hát ki nem hozott még rossz döntést? Tegnap egyáltalán nem beszélt velem, ma pedig azt mondta, már nem bízik bennem, azt hitte fel tudom mérni a dolgokat és innentől mindenhova megyek vele, mert engem nem lehet egyedül hagyni. (pedig ha azt mondta volna ne menjünk, akkor nem megyünk, nem tudtam hogy ennyire zavarja) Mások cigiznek, isznak, éjjel érnek haza, mindent eltitkolnak, nálam meg ennyi volt a baj hogy fürödtem a tóban? Mit csináljak hogy újra bízzon bennem?

2015. jún. 24. 12:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
15/l ezt kihagytam
2015. jún. 24. 12:22
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Anyádnak sincs jobb dolga, mint fa.zságokon majrézni... remek.
2015. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
87%
Szerintem probald ezt megbeszélni vele, mondd el hogy tudod hogy hiba volt de azt hitted ebbol nem lesz baj es o engedett el, igy nem vonhatja meg teljesen a szabadsagodat es o is tudja hogy jo gyerek vagy ezert igazan nem haragudhat rad ennyire. De egyebkent sem fog rad orokke haragudni es ha latja rajtad hogy megbantad es tobbet nem csinalsz ilyesmit akkor ujra bízni fog benned. En peldaul sokkal rosszabb gyerek vagyok nem is ertem hogy rad ennyi miatt hogy haragudhatnak igy.
2015. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
69%
hát én ebben nem tudok segíteni, bennem sosem bíztak meg és nem tudom hogy mért :/
2015. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de azt mondja már nem bízik bennem. Eddig azt hitte nem vagyok már kisgyerek és tévedett. De ha nem enged sehova akkor hogy bizonyítsam be hogy nincs velem baj? Már itthon se mer hagyni egyedül, mert felmászok a kerti létrára és leszakad. Csak mert nem tudom felmérni a dolgokat... (kizárt dolog, tériszonyom van) Szerintem túlreagálja a dolgokat.
2015. jún. 24. 12:53
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

`"Mások cigiznek, isznak, éjjel érnek haza, mindent eltitkolnak"


Ez erv? Soha nem ertettem hogy miert hivatkozik erre minden kamasz.

2015. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
mi volt a problema a toba menessel? Az hogy hideg volt vagy az hogy belementetek?
2015. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tőlem sokkal rosszabbakat is ismerek és nekik azt is elnézik. Azért mondtam, hogy anyumnak miért pont ezen kell problémáznia.

Az volt a baja hogy ilyen hidegben nem fürdünk...meg hogy elengedett, persze, de aznap még 25 fok volt.

2015. jún. 24. 13:11
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Megszegted az altalad is ismert szabalyokat, ez a kovetkezmeny.

Anyukad majd idovel megbekel, vegul is nem oltel embert. Valoszinuleg eddig nagyon megbizhato gyerek voltal, es most ugy tunik anyukad azt akarja elerni hogy az is maradj. Hogy a modszere jo-e az vitathato.


Meg 1x mondom: soha ne hivatkozz masokra. Irrelevans.

2015. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig duzzog, aztán pár nap múlva elmúlik, és minden olyan lesz, mint régiben.
2015. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!