Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az oka annak, hogy anyukám...

Mi az oka annak, hogy anyukám így viselkedik a bátyámmal, aki nem normális? Nem vagyok féltékeny, csak bánt és zavar.

Figyelt kérdés

SOS!!!!!17 éves lány vagyok, anyukámmal és a 21 éves bátyámmal élek együtt (apánk nem él velünk). A bátyámat én szeretem, nincs vele bajom, de amiket művel, és ahogy anya kezeli őt, az nagyon nem normális szerintem. Nincs vele semmi baj, jól tanult mindig gimnáziumban is, most egyetemre jár, mindig rendes volt itthon is, rendben tartja a szobáját, segít a házimunkában meg ilyenek (ezek rám is jellemzőek egyébként). Anyukám mindig őt dicsérgeti, engem alig, szinte el van tőle ájulva, a tesóm meg folyton hízeleg és anyukám kedvében próbál lenni, például többször is volt már olyan, hogy megdicséri, hogy milyen jól néz ki ma, erre anyukám felsorolja, hogy milyen okos, ügyes meg olyan, mint egy isten, erre tesóm meg azt mondja,hogy ha ő isten lenne, akkor anya meg istennő, és ettől anya már kenyérre van kenve. Én is jóban vagyok anyuval, de én nem lennék ilyesmire képes, nekem nem is szokott így kedveskedni soha, szóval nem nincs is rá okom. Engem néha még cseszegetni is szokott azért, hogy hazahoztam a barátaimat (két lányt és egy fiút), csak a barátaim voltak, és rám kente, hogy én pasizok, az öltözködésembe is beleköt mindig, hogy igénytelenül áll rajtam a póló.


De ami kb. egy éve történt, azóta én meg vagyok róla győződve, hogy nem normális se az anyám, se a bátyám. Az történt, hogy amikor hazajöttem iskolából, láttam, hogy a bátyám szobájából a szomszéd asszony jött ki fehérneműben, bátyám meg alsóban! Rögtön gondoltam, hogy mi történt, de alig akartam elhinni, mert a szomszéd nő kb. annyi idős, mint anya, nagy feneke és melle van meg csúnya is. Én mondtam a bátyámnak, hogy ezt el fogom mondani anyunak, mert szerintem ez rá is tartozik, őt meg ez nem is érdekelte, csak annyit mondott, hogy anyut ez nem fogja zavarni, és szerinte tud is róla. Ezt nem tudtam elhinni neki. Amikor anyu hazajött elmondtam neki, de őt ez nem zavarta, azt mondta, hogy látta a napokban a tesóm a kerítésnél csókolózni a szomszéd nővel, tud róla, és büszke rá, hogy talált magának valakit!


Szülinapom egy hete volt, eljöttek vendégségbe a rokonok, és eljött a szomszéd nő is, aki már egy éve együtt van a bátyámmal, és szinte be is költözött hozzánk, minden nap itt van! De nem elég, hogy ezen a napon is itt volt, elrontották a szülinapomat, mert bejelentették, hogy ők egy pár, és a jövőben el akarják jegyezni egymást. Az összes vendég, meg persze anyukám is csak velük foglalkozott, a szülinapom el lett cseszve!


Ja és nem elég, hogy szinte minden nap itt van az a nő, még éjjelente hallom is őket "szórakozni", mert a tesóm szobája ott van az enyém mellett, persze mikor mondtam anyunak, ő ezt nem hallja, tesóm meg azzal mentette ki magát, hogy ő férfi és neki szüksége van a szexre naponta. Az a nő meg engem is meg a bátyámat is mindig kioktat, mintha ő is az anyánk lenne, a bátyám meg még örül is ennek!


Bocs, elég hosszú lett, de mérges vagyokés sokat írtam.



2015. jún. 30. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg nálatok is "fiúgyerekimádat" van, nálunk dettó. Nem nagyon tudsz ellene tenni semmit. Mikor kioktatnak ne hagyd magad. Éjjelente pedig mikor hallod őket, dörömbölj át a falon, vagy az ajtón, aztán kiabálj be. Egy idő után őket is marhára fogja zavarni, hogy te megzavarod őket. Ha le is szid miatta anyukád, akkor se vonulj vissza!
2015. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1-es, köszi a választ, mondjuk elég hihetetlennek tűnik, hogy beválik.

2-es, te szerintem nem vagy százas...

2015. jún. 30. 15:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs, 2-es eltűnt.
2015. jún. 30. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha hallod őket, menj és nyiss rájuk. Hátha észreveszik magukat. A nőnek meg meg lehet mondani, hogy attól, hoyg dupla annyi idős mint te még nem az anyád és nem kell kioktatnia. A sógornőd lesz, nem az anyád.
2015. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

2. válaszolóval nem kell foglalkozni, biztos jól érzi magát nagyon. És a 39%-os átlaga sem véletlen. Remélem le fogják tiltani innen az ilyeneket.


Kérdező! Az látszik, hogy anyukád odáig van a bátyádért. Írtad az elején, hogy elhagyott az apátok. Lehet, hogy rá emlékezteti őt a fia, azért viselkedik vele így. Nem sokat lehet tenni, mondjuk eddig te ezt úgy gondolom nem is nagyon tetted szóvá. Ha jobban a sarkadra állnál vagy leülnél anyukáddal beszélgetni, javíthatnál a helyzeten.

2015. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
+ Az én átlagom is 27%-os, de az is az ilyen trollok miatt van, mert belekeveredtem egyszer egy kommentháborúba, ahol éppen ilyen hülyeségeket kommentelők ellen kellett harcolni :D
2015. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Fiú imádat,az biztos,de legalább meg is szolgálja a srác,ha tényleg normális,és házias. Ezeket a dolgokat meg hugitól alapból elvárják.Ami sógórnő jlölt szomszédasszonyt illeti pár hónap,és pofára esik,ha bátyus rájön,hogy anyja lehetne,és se bulizni nem viheti,se haverok közé,se sehova. Csak dugásra használhatja.
2015. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Talan Anya + Fia tudjatok xD
2015. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!