Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Pocsék szülök, csapni valok,...

Pocsék szülök, csapni valok, de mit tud tenni a gyerek? Mikor kicsi voltam, akkor sem kiméltek.

Figyelt kérdés

Anyám folyton ütött, emlékszem, hogy gyürük voltak a kezén és felhasitotta vele az arcomon a bört. Vagy mikor elsős voltam, és nem akartam tanulni, mindig a hajamnál fogvást huzott be a házba, és orditozott velem.

Ruhákat sohasem vett (még a minimumot sem), emlékszem, hogy egy kopott szoknyácskába mentem el a kicsengetésre. Néha nekem adja ami neki már nem kell. Amugy rettentő paraszt hangja van, a nézésével beléd folytsa a szót. Sohasem szerettem, de ő sem engem.

Az apám sem külömb. Mindenki utálja a faluban. Szintén paraszt, folyton iszik, müveletlen. Velem mindig ordit, elvárja, hogy azt is megcsináljam ami az anyám dolga lenne. Van egy tesóm, utánna folyton takaritok, de sohasem szolhatok rá, hogy ne szemeteljen, ne rendetlenitsen. Rendesen a szogája vagyok. Ha nem járok a "kiskirály" kedvében máris megkapom a magamét.

13/L



2015. júl. 9. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Ha sosem vett ruhát, honnan volt a "kopott szoknyacska "?
2015. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

1 valaszolo kerlek ne a szoknyaval legyel mar elfoglalva!!


hanem azzal hogy nem normalis gyereket ugy megverni hogy a gyuruevel megsebzi a gyereke arcat! Az hogy szolgakent tartjuk otthol....es egy szep szot nem kap csereben! En nagyon sajnalak kerdezo bar ezzel nem mesz sokra tudom. Es nagyon valtoztatni sem tudsz , 13 evesen!

Vagy tursz meg 3.4. Evet mig el nem tudsz ottholtol koltozni, vagy esetleg szolsz, segitseget kersz rokomtol nagyszuleidtol ..... olyan embertol akiben 100 osan megbizol!

iskolat oszaly.f. nem ajanlom ,mert akar el is vihetnek intezetben a tesodal egyutt...ha olyanak...talaljak a helyzeteteket. Bar ha olyan..... lehet megvaltas lenne az is szamotokra!

2015. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nos, miután a szoknya egyértelműen túlzás, esélyes, hogy a többi is.
2015. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Hú, de nagy kamu az egész. "Ruhákat sohasem vett (még a minimumot sem" Állatbőrökben, zsákszövetben, mezítláb jártál, igaz? Jól szórakozol?
2015. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Meg fűszoknyában. :)


Ha valódi a kérdés:

Tanulj jól (túl jó nem lehetsz a fogalmazásodból ítélve) és akkor elmehetsz koleszba 8. után.

2015. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem sokat tehetsz. Gyakorlatilag semmit. Tursz meg el nem tudsz koltozni otthonrol.

Tanulj, azzal is elfoglalod magad es jobb jovod lesz.

2015. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Koli? Rokonhoz költözés? hagy faképnél őket!
2015. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanulj, tanulj, tanulj. akkor lesz lehetőséged kitörni. Ha nem , akkor meg max svájcba leszel jó kurtizánnak. De lehet, még az is jobban fog tetszeni.
2015. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!