Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apu kicsi hercegnője. Létezik?

Apu kicsi hercegnője. Létezik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy például vagy egy (vagy több) fiú gyerek és egy lány, az apa pedig jobban szereti azt. Nálatok, vagy a környezetetekben van ilyen? Ha igen, miben nyilvánul meg?

2014. ápr. 29. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

létezik

gyakorló szülőként írom, hogy egy szülő nem tudja egyformán szeretni a gyerekeit ... persze, ezért itt meg szoktak köpködni ... a nem egyformán nem azt jelenti, hogy az egyiket szereti, a másikat meg nem

2014. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Egyet értek az elsővel. szerintem ez olyan, mint amikor a gyerek az egyik szülőjéhez jobban húz. Pl a szigorú apukához kevésbé megy a gyerek a nyűgével, mint az anyukához. Én pl mindkét szülőmet szretem és jó is a kapcsolatunk, de mégis anyukámhoz húzok jobban.
2014. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Én apa vagyok, mindhárom gyermekemet egyformán szeretem. Én azt nem értem, hogy lehet egyik gyereket kevésbé, a másikat jobban szeretni. Mindhárom az én vérem.
2014. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik! Nekem 3 lányom van és egy fiam. A nagyobbik lánnyal bensőségesebb a kapcsolatom, egyedül Ő fordul hozzám a problémáival, tőlem kér tanácsokat,stb. Az ikrek (2 lány, kisebbek) egyáltalán nem bújik úgy hozzám, mint Évi, és a fiam sem olyan közvetlen velem szemben. Lehet, hogy azért is, mert a naggyal az anyja szigorúbb sokkal, mint a másik hárommal.
2014. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

javítás: bújnak *

2014. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Van. Nalunk en vagyok apu hercegnoje amiota tudom magam. igy termeszetesen a batyamat anyum jobban "tamogatta" ill. tobb torodest kapott valamilyen szinten de ettol fuggetlen engem is nagyon szeret.

Amugy sokszor hallom azt, hogy a lanyok apasok a fiuk meg anyasak. Lehet van valami kulonos szal ami apumhoz fuz, kicsit maskeppen erzek iranta de mindkettot egyforman szeretem es anyummal tobbet is dumalok.

2014. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Naná. Nálunk a nagyobbik húgom az. Apa mindig megveszi neki ami kell, de felesleges,ölelgeti, együtt alszik vele és Madárnak szólítja. én sosem akartam hogy velem is ezt csinálja, de azért idegesítő látni. Én 13 vagyok, a húgom 10, és a félreértések elkerülése végett: nem vagyok féltékeny!
2014. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!