Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyton veszekszik velem a...

Folyton veszekszik velem a neveloapam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A neveloapam mar vagy 1-2 eve folyton veszekszik velem es anyaval. Egyik nap arra ertem haza a ssulibol hogy anya egy evelet szorongat a kezeben es sir. nem mondta meg mi van a levelben, de masnap megtalaltam. az volt benne hogy a neveloapam el akar minket hagyni. de csak azert nem megy el mert az ocseimnek apa kell. volt par alkalom amikor nem ejszakazott otthon.

Amikor veszekedtek anyaval. mindig bejott hozzam es azt mondta miattam veszekszenek es hogy en elvezem ha ok veszekszenek. folyton.le r*bancoz meg lehulyez. meg ilyeneket mondd. eleg gyamran ha eldurran az agya megver. de nem ugy hogy latszon.

anyaval nem nagyon beszelunk es ha felhozom a temat mindig azt mondja hogy szeret teged. de szerintem ez nem igy van.

kerlek irjatok valami tanacsot, hogy mit csinaljak. mert en mar ott tartok hogy inkabb ongyilkos leszek minthogz vele legyek.

15/l



2014. aug. 27. 21:34
 1/8 anonim válasza:
53%
Zsaruk.... Ha bántlmaz benneteket, akkor zsernyákok kellenek
2014. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem bantalmaz, csak ha kiakad valamin akkor kezdd el utni, de csak engem(a neveltlanyat) .
2014. aug. 27. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha édesanyád nem segít, akkor rendőrség, vagy gyámügy. A gyámügyön tudnak pontos választ adni a kérdésedre. Kérheted, hogy helyezzenek nevelőszülőkhöz, vagy intézetbe. Ez nem jelenti, hogy nem láthatod anyukádat, ugyanúgy találkozhatsz vele a szabadidődben, csak nem kell velük élned. Én lépnék valamit a helyedben. Legalább egy tanárral beszélj a suliban, akiben megbízol.
2014. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha üt, azt bántalmazásnak hívják. :) Úgy néz ki, a pali valami energiavámpír lehet, és anyádon élősködik.

Viszont ha anyád őt akarja, akkor nem fogja elzavarni.


Nem tudsz elmenni kollégiumba, vagy valahová? Nagyszülők például?

2014. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A nevelőapád nem szeret téged, hiszen nem így viselkedne nyilvánvalóan, ha szeretne, inkább manipulálni próbál, lelkileg hatni rád, bűntudatot ébreszteni, hogy "miattad veszekednek", stb. Fiatal vagy, lehet,hogy tényleg elkövetsz néha egy -egy hibát, amit szinte minden fiatal tini, de ezért még nincs joga senkinek lelkileg tönkretennie, vagy terrorizálnia téged. Anyukád lehet a szövetségesed, ha neked hisz, és ha le tudtok ülni normálisan megbeszélni a dolgokat. Vagy szereti a nevelőapádat, akkor nem fog elválni tőle, akkor csak azt tudod tenni, hogy kollégiumba költözöl mondjuk, és így tanulsz tovább, vagy kivárod a bűvös 18 - at,és elköltözöl otthonról. Ha nem szereti a nevelőapádat az anyukád, csak fél attól, hogy egyedül maradhat, akkor talán tudsz rá hatni, beszélni vele. Az pedig ne hassa meg anyukádat, hogy az öcséidnek apa kell, mert ha az öcséid ilyen apamintát fognak látni, és így nevelkednek fel, lehet, hogy ők is ilyenné válnak majd, és szenvedést okoznak a családjuknak. Szóval anyukádnak üzenem: egy ilyen férfinél ő jobbat érdemel, te pedig jobb apát. Addig építsetek új jövőt, míg nem késő, és tragédia nem történik. ( Ne adja isten, de előfordulhat) Ha gond van, írj nekem nyugodtan privit, és ha tudok, és amiben tudok, segítek.
2014. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nagyszerű lesz, az intézetben meg majd a nevelők verik. Meg az összes többi kis növendék... a gyámügy csak árt egy normális körülmények között élő családnak.
2014. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5, ez úgy szokott lenni, hogy anyukának eszébe jut, hogy ő még vonzó nő, és nem is annyira öreg... bizonyos típusú pasik pont erre vadásznak, mert annyira vonzó nőnek akarod érezni magad egy hervadt családanya helyett, hogy bármit elviselsz. Ezekkel a pasikkal úgy szokott lenni, hogy mindenki mindenért hibás, csak ők nem. Aztán ha szorul a hurok, megbánják, bocsánatot kérnek, és nagyon kedvesek lesznek, nagyjából egy hétig. Aztán kezdődik előlről.


Anyukát kéne látni, hogy mennyire kapta el a "p*nisz feláll - ész megáll" női verziója. Ha nagyon, akkor nincs más hátra, ott kell hagyni a szíve szerelmének. Ha nem lesz a gyerek, akit mindenért hibáztatni lehet, akkor anyuka lesz előszedve.

Aztán vagy kapcsol, vagy idegroncs lesz.

2014. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hívni kell a yardot.. vagy ha nem akarod kihívni a rendőröket, és vannak fiú haverjaid, akiknek van tartása, meg nem félős gyerekek, megkérheted hogy kapják el, és eddzék meg az öreget. az ilyeneket qrvára nem bírom akik a nőket/lányokat ütik... azt hiszik kemények, eléjük megy egy nagyobb faszi, akkor meg helyben összeszarja magát.
2014. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!