Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám rettegésben tart itthon!...

Apám rettegésben tart itthon! Ez nyomós ok lehet az elszökésre?

Figyelt kérdés

Folyton kiabál velem, mindent összetör itthon, volt amikor meg is vert, már nem merek semmit se csinálni, a szobámból is alig merek kimenni. Egyébként nagyrészt nem az én hibámból teszi ezt, hanem mert amúgy is ideges típus. De már nagyon félek. El szeretnék szökni innen 30 km-re, van is pénzem buszra, tudnám is hogy hova mennék. Baj lehet ebből vagy ezzek az indokkal elszökhetek?

Kérlek segítsetek!

14/L


2015. júl. 11. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem szabadna bátorítanunk Téged!
2015. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Semmiképpen ne szökj el! Apukád hazavitethet a rendőrökkel!! Nem szökhetsz el semmilyen indokkal!


Sokkal hasznosabb lenne, ha szólnál valakinek, segítséget kérnél! Vannak rokonaid, akikkel jóban vagy, tudsz rájuk számítani? Érdemes lenne felvenned a kapcsolatot a gyámhatósággal, gyermekvédelmisekkel, stb.

2015. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vissazavisznek a rendörök. Ha tényleg baj van, akkor sézálj be a rendőrségre vagy a gyámügyre esetleg a gyermekvédelmis tanárhoz a suliban!
2015. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne szökj el, hanem inkább hívd ki a rendőrödet és intézd el, hogy valaki más fogadjon be, rokonok pl. Anyukád ehhez mit szól???
2015. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anyukámnak se tetszik hogy folyton csak ez van. De nem tesz ellene semmit.
2015. júl. 11. 20:03
 6/10 Farkas Évi válasza:
100%
Ne szökj el! Én elszöktem majdnem ugyanilyen helyzetben voltam! A legjobb amit tehetsz:Fordulj a gyámhivatalhoz..
2015. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Szia!Próbálj vele beszélni, ha nem megy fordulj segítséghez.Teljesen át tudom érezbi a helyzeted!Csak az én apám sokat iszik néha és akkor eléggé agresszív.Ha kell segítség írj!12\L
2015. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg
2015. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Csak az idióta szökik el,ne rendőrségre menj,őket nem érdekli annyira mint a gyámügy,hozzájuk fordul,ők biztos segítenek
2015. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád is aztán megéri a pénzét, inkább eltűri ezt a barmot, minthogy kitenné a francba.

Gyámügyhöz kell menned, ha megver, akkor látleletet kell vetetni, hogy legyen bizonyíték, hogy bántalmazott. Mellesleg, ha elszöksz és visszavisznek, akkor szerinted milyen cirkusz lesz otthon?

Esetleg beszéld meg anyuddal, hogy nagyszülőkhöz vagy más rokonodhoz mehess a nyárra.

2015. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!