Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet haragudni egy anyukára...

Lehet haragudni egy anyukára amiért azt gondolja, egy közel 26 éves fiú mellett igenis ott kell állni?

Figyelt kérdés

Pár éves korom óta imádom a motorokat, hamarabb volt Apáméknak távol keleti gép, mint ahogy én megszülettem. Sok fotó van arról ahogy ülök rajta, ismerkedek vele, mikor tizenéves lehettem, meggyőződésem volt hogy idővel nekem is ezt az utat kell járnom, hisz toporzékoltam az utcán amikor meghallottam hogy jön valamelyikük messziről, megálltam és füleltem de elkerült engem.

Ez a szerelem a mai napig tart, ugyanúgy sasolok ha hallok egy hangot


Anyám bár magából kifordulva de elmondta, hogy ma már nem az a világ van mint 85-90ben amikor egésznap motorozhattál nyugodtan nyáron, nem tartva attól hogy egy barom autós miatt az egész egy rémálom legyen. Fiatal egyébként még, de már nem ül fel hosszabb távokra utasként, mert sok balesetet láttak fiatal korukban, akár segédmotorral vagy nagyobbal.

Hozzátette felejtsem el, legalábbis addig míg saját házam nem lesz, ott legalább nem kell elviselni azt amikor egyik napon míg ki gurulsz a kapun, másik napon már azonosítani kell, Ő nem akarja ezt megélni, és úgy véli nyugodtabb ha nem engedi a portára a gépet míg otthon lakom.


2015. júl. 13. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
26 éves fiút én még nem láttam.
2015. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

"Ő nem akarja ezt megélni, és úgy véli nyugodtabb ha nem engedi a portára a gépet míg otthon lakom."


Máshol is bérelhetsz garázst, nem kell otthon tartani.

2015. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a szüleimet is féltem, mikor autóval utaznak, pedig mindketten kiválóan vezetnek, de mindig a vétlen hal meg.
2015. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ezért nem haragudhatsz rá. Ahogy idősödött, egyre több rosszat tapasztalt.Hát félt. Régen is voltak motoros balesetek, csak éppen az említett korban lényegesen kevesebb jármű közlekedett, így kevesebb volt a baleset is. na, meg amikor fiatal volt az édesanyád, ő is könnyebben fogta fel az életet. Ez a fiatal kor velejárója.
2015. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Azt, hogy félt téged, ne keverd össze azzal, hogy "egy közel 26 éves fiú mellett igenis ott kell állni".


Amit érez, azt csak akkor fogod megérteni, ha valaha lesz saját gyereked.

2015. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ma mondtam anyámnak, hogy ideje lenne visszaülni a vasparipára(pár éve egy meggondolatlan pillanatban eladtam, azóta is rémálmok gyötörnek), hasonló volt a reakciója, szóval gondolom normális.
2015. júl. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem haragudnék, aggódik. Max. irritálna, nem kicsit. De amikor én letettem motorra a jogsit, már rég nem laktam otthon... A gyerekemet (aki még nincs) tuti támogatni fogom benne, illetve amint kerítek motoros gyerekülést, állítólag van, visszük :)

De bizonyára én is aggódnék, igen. Néha a párommal kapcsolatban is aggódtam, amikor jeges időben ment motorral munkába sötétben... De nem vagyok aggódós típus, ezek sosem erősek, nekem könnyű. Magam miatt sosem aggódom, csak óvatos vagyok.

Élni kell, motorozni pedig jó. Rengeteg más hobbiba is bele lehet halni, autózni sem életbiztosítás... A motoros puhatestűbb, az tény, ez ilyen. Viszont a motoros statisztikákat nagyban rontják az idiótaságokat művelő forrófejű ifjoncok. Ha valaki óvatos, érett, plusz jobbára kis forgalmú helyeken motorozik (én azt szeretem :)), szép időben, annál egészen más esélye van egy súlyos balesetnek...

2015. júl. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Amíg 26 évesen "fiú" vagy, nem tudom mit vársz. De valami hülye miatt ugyanúgy kocsival is felcsavarhatod magad a 2. szembejövő fára, gyalogosként is elüthetnek ésatöbbi. Amíg ennyire gyerekként vagy kezelve, valóban ne motort akarj.
2015. júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!